Menu

Kriminálka Las Vegas V

02:05 - 02:50, pátek (28. prosinec)

Nova

Kriminálka Las Vegas V
Kriminálka Las Vegas V - Obrázek 2 Kriminálka Las Vegas V - Obrázek 3 Kriminálka Las Vegas V - Obrázek 4 Kriminálka Las Vegas V - Obrázek 5 Kriminálka Las Vegas V - Obrázek 6 Kriminálka Las Vegas V - Obrázek 7 Kriminálka Las Vegas V - Obrázek 8 Kriminálka Las Vegas V - Obrázek 9 Kriminálka Las Vegas V - Obrázek 10 Kriminálka Las Vegas V - Obrázek 11 Kriminálka Las Vegas V - Obrázek 12 Kriminálka Las Vegas V - Obrázek 13 Kriminálka Las Vegas V - Obrázek 14 Kriminálka Las Vegas V - Obrázek 15 Kriminálka Las Vegas V - Obrázek 16 Kriminálka Las Vegas V - Obrázek 17 Kriminálka Las Vegas V - Obrázek 18 Kriminálka Las Vegas V - Obrázek 19 Kriminálka Las Vegas V - Obrázek 20 Kriminálka Las Vegas V - Obrázek 21 Kriminálka Las Vegas V - Obrázek 22 Kriminálka Las Vegas V - Obrázek 23

Herci: G. Eads, M. Helgenbergerová, W. L. Petersen, G. Dourdan, J. Foxová

Viva Las Vegas. Krimiseriál USA (2004). Policejní tým vyšetřuje vraždu muže na diskotéce nočního klubu a smrt dívky, zjevně prostitutky. Muž, který s ní strávil noc, se ráno probudil celý zkrvavený a vedle něho ležela mrtvá s dírou v hlavě... (45 min)

Při cestě do školy byla unesena třináctiletá dívka Alicia. Policisté pátrají na místě činu a po výpovědi sestry Alicie zjišťují, že byla odvezena neznámým černochem. Další vyšetřování ovšem ukazuje, že je to celé výmysl. Policisté se zaměří na rodinu pohřešované dívky a zjistí, že bratr Alicie má rakovinu. Alicia byla počata ze zkumavky a rodiče už předem věděli, že dívka bude bratrovi dárkyní krve a kostní dřeně. Bratrovi Danielovi je sestry líto za to, co kvůli němu musí vytrpět, a tak se rozhodne všechno ukončit. Pátá řada amerického seriálu (2004).

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «