Menu

Kriminálka Las Vegas V

02:45 - 03:45, neděle (30. prosinec)

Nova

Kriminálka Las Vegas V
Kriminálka Las Vegas V - Obrázek 2 Kriminálka Las Vegas V - Obrázek 3 Kriminálka Las Vegas V - Obrázek 4 Kriminálka Las Vegas V - Obrázek 5 Kriminálka Las Vegas V - Obrázek 6 Kriminálka Las Vegas V - Obrázek 7 Kriminálka Las Vegas V - Obrázek 8 Kriminálka Las Vegas V - Obrázek 9 Kriminálka Las Vegas V - Obrázek 10 Kriminálka Las Vegas V - Obrázek 11 Kriminálka Las Vegas V - Obrázek 12 Kriminálka Las Vegas V - Obrázek 13 Kriminálka Las Vegas V - Obrázek 14 Kriminálka Las Vegas V - Obrázek 15 Kriminálka Las Vegas V - Obrázek 16 Kriminálka Las Vegas V - Obrázek 17 Kriminálka Las Vegas V - Obrázek 18 Kriminálka Las Vegas V - Obrázek 19

Herci: G. Eads, M. Helgenbergerová, W. L. Petersen, G. Dourdan, J. Foxová

Hadi. Krimiseriál USA (2004). V automatu na noviny je nalezena skalpovaná hlava ženy. Patolog určí, že se jednalo o mladou Hispánku, která díky svému chrupu určitě nepocházela z chudých vrstev. Policisté zjistí, že se jednalo o mladou redaktorku, která psala do místních novin o podivné hudební skupině, která ve svých písních oslavuje kriminálníky a vrahy... (60 min)

Při cestě do školy byla unesena třináctiletá dívka Alicia. Policisté pátrají na místě činu a po výpovědi sestry Alicie zjišťují, že byla odvezena neznámým černochem. Další vyšetřování ovšem ukazuje, že je to celé výmysl. Policisté se zaměří na rodinu pohřešované dívky a zjistí, že bratr Alicie má rakovinu. Alicia byla počata ze zkumavky a rodiče už předem věděli, že dívka bude bratrovi dárkyní krve a kostní dřeně. Bratrovi Danielovi je sestry líto za to, co kvůli němu musí vytrpět, a tak se rozhodne všechno ukončit. Pátá řada amerického seriálu (2004).

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «