Menu

Krvavý sport

22:40 - 00:35, pátek (22. březen)

Prima MAX

Krvavý sport
Krvavý sport - Obrázek 2 Krvavý sport - Obrázek 3 Krvavý sport - Obrázek 4 Krvavý sport - Obrázek 5 Krvavý sport - Obrázek 6 Krvavý sport - Obrázek 7 Krvavý sport - Obrázek 8 Krvavý sport - Obrázek 9 Krvavý sport - Obrázek 11 Krvavý sport - Obrázek 12 Krvavý sport - Obrázek 13 Krvavý sport - Obrázek 14 Krvavý sport - Obrázek 15

Herci: F. Whitaker, J.-C. Van Damme, B. Yeung, D. Gibb, L. Ayresová

Akční film USA (1987). Americký ninja se v Hongkongu účastní utajovaného turnaje bojových umění. Může jen vyhrát, nebo zemřít. (115 min)

Frank Dux přijíždí do Hongkongu, aby se zúčastnil tajného turnaje bojových umění, a naplnil tak sen svého učitele a trenéra. Účast v turnaji je však nejen otázkou cti, ale také života a smrti… Akční film z roku 1987, přímo nabitý ukázkami nejrůznějších asijských bojových umění, se stal odrazovým můstkem v kariéře Jeana-Clauda Van Damma. Do té doby neznámý Belgičan se díky němu dostal do povědomí diváků – a také producentů, kteří ho začali obsazovat. V tomto snímku si fanouškové žánru jistě vychutnají i výkon jednoho z nejpopulárnějších „záporáků“ hongkongských arén Bola Yeunga, jenž představuje hrdinova zákeřného protivníka.

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «