Menu

Kukačky (1/13)

10:35 - 11:30, pondělí (11. leden)

ČT1

Herci: D. Novotný, J. Dolanský, L. Švormová, J. Čvančarová, P. Kostka, S. Remundová, L. Veselý, M. Adamczyk, M. Dancingerová, D. Barešová, M. Isteník, T. Schaefer, V. Sekanina, D. Pavlovichová

Seriál ČR (2020). Dokáže jedno nevinné vyšetření proměnit bezstarostný život v noční můru? Osudy rodin vyměněných dětí v rodinném seriálu. Scénář J. Coufal. Kamera M. Janda. (55 min)

Martin (M. Adamczyk) s Terezou (M. Dancingerová) a synem Jakubem žijí šťastný život. Vyrovnali se i s chlapcovým autismem. Při zápisu do školy si ale Martin uvědomí, že něco je špatně. On a Tereza mají jinou krevní skupinu, než má Jakub. Vysvětlení se zdá být jediné – Jakub není Martinův syn, Tereza Martinovi celé ty roky lhala. Vysvětlení, které se objeví, je ale ještě horší. V porodnici došlo k záměně. Skutečný syn Martina a Terezy žije ve městě Hranice ve velké rodině nádražáka Karla (D. Novotný) a jeho ženy Olgy (S. Remundová). Jmenuje se Tomáš a všichni jeho blízcí ho milují a považují za svého. Má tahle situace vůbec nějaké správné řešení?

Další informace: skryté titulky

Další díl: 15. leden, 20:10
Kukačky (2/13)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «