Menu

Kukačky (2/13)

20:10 - 21:10, pátek (15. leden)

ČT1

Herci: D. Novotný, J. Dolanský, L. Švormová, J. Čvančarová, P. Kostka, S. Remundová, L. Veselý, M. Adamczyk, M. Dancingerová, D. Barešová, M. Isteník, T. Schaefer, V. Sekanina, D. Pavlovichová

Seriál ČR (2020). Opakování 18.1./ČT1. Jak dlouho vydrží dohoda nechat syny u původních rodičů? Osudy rodin vyměněných dětí v rodinném seriálu. Scénář J. Coufal. Kamera M. Janda. (60 min)

Testy DNA, které si Martin (M. Adamczyk) s Terezou (M. Dancingerová) nechají udělat, potvrzují, že Jakub není jejich biologický syn. Tereza tuto skutečnost odmítá. Nechce milovat jiné dítě, miluje Jakuba. Stejně tak Olga (S. Remundová) s Karlem (D. Novotný), který celou situaci díky svému temperamentu prožívá nejbouřlivěji. Martin s Terezou se s Olgou a s Karlem potkají, aby se domluvili, co dál. Schůzka proběhne na motokrosových závodech, ve kterých závodí i Tomáš. Zdá se, že nikdo nechce nic měnit, všichni chtějí, aby věci zůstaly, jak jsou, a aby se hlavně kluci nic nedozvěděli. Pak má ale Tomáš nehodu. Rozum jde rázem stranou a jednání rodičů začínají řídit emoce.

Další informace: skryté titulky

Další díl: 22. leden, 20:10
Kukačky (3/13)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «