Menu

Labyrint (2/7)

20:10 - 21:10, pondělí (21. září)

ČT1

Herci: J. Štěpánková, M. Donutil, F. Němec, J. Langmajer, Z. Kajnarová, M. Dlouhý, Z. Kanoczová, P. Batěk, R. Holub, S. Majer

Krimiseriál ČR (2015). Vyšetřovací tým v čele s majorem Remešem pátrá po sériovém vrahovi, který zabíjí své oběti inspirován nemilosrdnými motivy obrazu Hieronyma Bosche Poslední soud. Scénář P. Hudský. Kamera M. Šec. (60 min)

Policisté sbírají informace o tom, jak žil a s kým se stýkal zavražděný Karas. Protože je více než podezřelé, jak moc je jeho smrt podobná smrti slovenské dívky, prověřují policisté ve spolupráci se slovenskou kolegyní Tamarou i to, jak žila a s kým se stýkala právě Uhorčíková. Slovák Matěj Ráž obviněný z vraždy Uhorčíkové ale nemohl zavraždit Karase. Tamara se proto oficiálně přidává do brněnského vyšetřovatelského týmu, protože je možné, že Ráž nezavraždil ani Uhorčíkovou a za oběma vraždami stojí úplně někdo jiný. Kriminalisté se však musejí nyní zaměřit především na pátrání po zmizelé Aleně Kovářové. Pohřešování neznámé dívky by se normálně vůbec nevěnovali. Kovářová je ale velice podobná Uhorčíkové. Vyšetřování jim vážně zkomplikuje Alenin otec, který se rozhodne po své dceři pátrat na vlastní pěst. Vraždu soudce Matuly policisté prověřují také, ale zatím beze stopy o tom, že by nějak mohla souviset s vraždou politika Karase. Pro policisty se také zatím stává neznámým článkem příběhu postava faráře z obce Malá Čistá, který slýchává ve svém kostele tajemný dětský pláč a zdravotní sestra Martina, které anonym posílá v dopisech investiční mince nemalé hodnoty.

Další informace: skryté titulky

Další díl: 28. září, 20:05
Labyrint (3/7)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «