Menu

Lovci skalpů

23:35 - 01:15, pondělí (28. leden)

ČT2

Lovci skalpů
Lovci skalpů - Obrázek 2 Lovci skalpů - Obrázek 3 Lovci skalpů - Obrázek 4 Lovci skalpů - Obrázek 5 Lovci skalpů - Obrázek 6 Lovci skalpů - Obrázek 7 Lovci skalpů - Obrázek 8 Lovci skalpů - Obrázek 9 Lovci skalpů - Obrázek 10 Lovci skalpů - Obrázek 11 Lovci skalpů - Obrázek 13 Lovci skalpů - Obrázek 14 Lovci skalpů - Obrázek 15 Lovci skalpů - Obrázek 16 Lovci skalpů - Obrázek 17 Lovci skalpů - Obrázek 18 Lovci skalpů - Obrázek 19 Lovci skalpů - Obrázek 20 Lovci skalpů - Obrázek 21 Lovci skalpů - Obrázek 22 Lovci skalpů - Obrázek 23 Lovci skalpů - Obrázek 24 Lovci skalpů - Obrázek 25 Lovci skalpů - Obrázek 26 Lovci skalpů - Obrázek 27 Lovci skalpů - Obrázek 28 Lovci skalpů - Obrázek 29

Herci: B. Lancaster, S. Wintersová, O. Davis

Western USA (1968). Kořist patří vítězi. Westernový příběh o zkušeném lovci kožešin, který se odmítá vzdát svého úlovku. (100 min)

Joe Bass (Burt Lancaster) se vrací do města s bohatou zásobou kůží, které představují velmi vzácnou komoditu. Na své cestě je ovšem obklíčen skupinou indiánů z kmene Kiowů, kteří ho připraví o soumara naloženého kožešinami výměnou za zajatého černošského otroka Josepha (Ossie Davis). S touto výměnou se ovšem zkušený traper odmítá smířit a je odhodlaný své cenné úlovky získat zpět. Společně s Josephem se vydávají na stopu Kiowů, kteří jsou ovšem mezitím přepadeni bandou lovců skalpů. Tuto krutou a násilnou skupinku vede chamtivý gangster Jim Howie (Telly Savalas), který se zmocní uloupených kožešin a navíc se mu podaří zajmout Josepha. Zarputilý traper se ovšem nemíní vzdát tak lacino a je odhodlaný získat své kožešiny zpět navzdory všem nepříznivým okolnostem. Začíná zběsilá jízda, v níž se všichni řídí heslem, že kořist patří vítězi. Třetí celovečerní snímek režiséra Sydneyho Pollacka je zajímavý tím, že klasický westernový příběh prostupuje řada akčních motivů a neztrácí na své zábavnosti. Snímek vyniká vnímavým satirickým humorem tematizujícím rasovou nesnášenlivost a společenské rozdíly.

Další informace: skryté titulky

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «