Menu

Maléna

22:00 - 23:30, sobota (22. prosinec)

ČT2

Maléna
Maléna - Obrázek 2 Maléna - Obrázek 3 Maléna - Obrázek 4 Maléna - Obrázek 5 Maléna - Obrázek 6 Maléna - Obrázek 7 Maléna - Obrázek 8 Maléna - Obrázek 9 Maléna - Obrázek 10 Maléna - Obrázek 11 Maléna - Obrázek 12 Maléna - Obrázek 13 Maléna - Obrázek 14 Maléna - Obrázek 15 Maléna - Obrázek 16 Maléna - Obrázek 17 Maléna - Obrázek 18

Herci: M. Bellucciová, G. Sulfaro, L. Federico, M. Pianová, P. Notarianni

Válečné romant. komed. drama It./USA (2000). Byla příliš krásná. A on byl příliš malý na to, aby ji mohl ochránit. O dospívání poznamenaném prvním velkým citovým vzplanutím. (90 min)

Psal se rok 1940 a sicilské městečko Castelcuto nadšeně vítalo vstup Itálie do války. Dvanáctiletému Renatovi se však ten den zapsal do paměti ze zcela jiného důvodu. Ten den totiž poznal ji. Malenu. Mladou vdovu, po níž muži šíleli a na níž jejich manželky nenechaly nit suchou. Krasavici, která byla pro místní výrostky nevysychajícím zdrojem erotických představ a předmětem drsných sexuálních žertů. Pro Renata se měla stát bohyní, kterou toužil hýčkat a ochraňovat, první a nejsilnější láskou, jež jej poznamenala na celý další život... Film scenáristy a režiséra Giuseppa Tornatoreho (oscarový film Bio Ráj) představuje citlivý pohled na dospívání, poznamenané nejen válečnými léty, ale především silným milostným vzplanutím. Snímek získal řadu mezinárodních cen, z nichž nejvýznamnější je nominace na dva Oscary (za kameru a hudbu) a dva Zlaté glóby (nejlepší cizojazyčný film a hudba).

Další informace: skryté titulky

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «