Menu

Malý pitaval z velkého města (2/15)

20:10 - 21:10, čtvrtek (4. červenec)

ČT1

Herci: J. Brousková, L. Munzar, P. Zedníček, B. Štěpánová, Z. Dítě, O. Vlach, J. Štěpánková, M. Pešek, J. Dvořák, L. Frej, J. Krampol, J. Moučka, L. Krbová, L. Roubíková, S. Sejk, D. Klapka, I. Šmídová

Milenec. TV seriál ČR (1982). Opakování 8.7./ČT1. Drobné krádeže, podvody i závažné zločiny řeší den co den parta pražských detektivů. Zprvu se vše jeví jako nezáživný banální případ jedné ukradené výplaty. Televizní seriál podle skutečných kriminálních případů z Prahy. Scénář J. Dietl a L. Jirsák. Kamera J. Novotný. (60 min)

Na televizní obrazovku se vrací oblíbený detektivní seriál, který podle scénáře Jaroslava Dietla natočil režisér Jaroslav Dudek s řadou hereckých hvězd. Tentokrát nahlédneme do kriminálního případu, který je zaměřený na bytové podvody. Ukradená výplata jednoho zedníka (J. Dvořák) při oslavách v jednom bytovém družstvu se jeví z hlediska kriminalistického jako nezáživná banalita. Vyšetřováním je pověřen podporučík Kamil Hamřík (P. Zedníček). Mravenčí práce sestávající z výslechů a množství podezřelých nakonec vede k odkrytí machinací a podvodů s byty ve velkém. A tak to, co se původně jevilo jako prkotina, se stává případem s velkým P... Česká televize odvysílá seriál v HD kvalitě.

Další informace: skryté titulky

Další díl: 9. červenec, 20:00
Malý pitaval z velkého města (3/15)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «