Menu

Malý pitaval z velkého města (13/15)

10:25 - 11:30, středa (14. srpen)

ČT1

Malý pitaval z velkého města (13/15)
Více obrázků

Herci: J. Brousková, P. Zedníček, R. Hrušínský, M. Pešek, L. Frej, V. Hašek, J. Krampol, V. Galatíková, O. Lackovič, J. Krejčíková

Kasař. TV seriál ČR (1986). Drobné krádeže, podvody i závažné zločiny řeší den co den parta pražských detektivů. Legendární kasař Kořán má na svém kontě desítky loupeží, ale nikdy neohrozil člověka. Proto je pražským kriminalistům podezřelá jeho střelba při vyloupení samoobsluhy. Televizní seriál podle skutečných kriminálních případů z Prahy. Scénář J. Dietl a I. Bohata. Kamera J. Novotný. (65 min)

Na televizní obrazovku se vrací oblíbený detektivní seriál, který podle scénáře Jaroslava Dietla natočil režisér Jaroslav Dudek s řadou hereckých hvězd. Kasaři jsou klasickými postavami detektivek a kriminálních příběhů i pachateli skutečných trestných činů už od dob vynálezu nedobytných pokladen. Že toto zlodějské řemeslo nevymizelo – a kolik důvtipu, znalostí i odvahy je zapotřebí k jejich dopadení - dokazuje dnešní příběh. Při vloupání do potravin v Černošicích se podaří zadržet obyvatelům jednoho ze dvou pachatelů. Je jím starý zloděj Kořán (R. Hrušínský), který tvrdohlavě odmítá prozradit jméno svého komplice. Kdo byl spolupachatelem, zůstává otázkou, kterou má vyřešit Libor Krejcárek (J. Krampol). Začne pátrat v okolí rodiny pachatele. Kořánova dcera (J. Krejčíková) mu prozradí, že její otec měl vážnou známost, ale koho, to sama neví. Krejcárek najde v Kořánových šatech lístek z čistírny, který ho přivede ke vdově Melicharové (V. Galatíková), u které Kořán bydlel... Česká televize odvysílá seriál v HD kvalitě.

Další informace: skryté titulky

Další díl: 15. srpen, 20:00
Malý pitaval z velkého města (14/15)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «