Menu

Malý pitaval z velkého města (14/15)

10:30 - 11:30, pondělí (19. srpen)

ČT1

Malý pitaval z velkého města (14/15)
Více obrázků

Herci: J. Brousková, P. Zedníček, Z. Adamovská, O. Šimánek, J. Abrhám, P. Čepek, M. Pešek, L. Frej, V. Hašek, J. Krampol, J. Faltýnek, V. Preiss, S. Skopal, L. Tokoš

Narkomani. TV seriál ČR (1986). Drobné krádeže, podvody i závažné zločiny řeší den co den parta pražských detektivů. Zadržením jednoho z pachatelů loupeže omamných látek případ nekončí. Jeho komplic totiž vyhrožuje otrávením vody v celém městě. Televizní seriál podle skutečných kriminálních případů z Prahy. Scénář J. Dietl a I. Bohata. Kamera J. Novotný. (60 min)

Na televizní obrazovku se vrací oblíbený detektivní seriál, který podle scénáře Jaroslava Dietla natočil režisér Jaroslav Dudek s řadou hereckých hvězd. Případ, který začíná téměř nevinně – krádeží v jedné z laboratoří veterinární stanice, dostává dramatický spád, když kriminalisté zjistí, že se ztratilo větší množství omamných látek a nebezpečný jed. Policie následně rozběhne zatýkání osob v okruhu narkomanů a dostane se až na stopu výrobce drog Postlera (V. Preiss), kterého zatkne. Druhého zloděje se ale zadržet nepodaří a Postler odmítá prozradit jeho jméno. Na policii navíc zavolá anonym, který vyhrožuje, že – pokud nepropustí Postlera z vazby – otráví jedem zdroj pitné vody... Česká televize odvysílá seriál v HD kvalitě.

Další informace: skryté titulky

Další díl: 20. srpen, 20:00
Malý pitaval z velkého města (15/15)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «