Menu

Malý pitaval z velkého města

20:00 - 21:05, pondělí (17. červenec)

ČT1

Herci: J. Brousková, P. Zedníček, J. Kemr, M. Pešek, K. Augusta, L. Frej, V. Hašek, J. Krampol, J. Faltýnek, R. Vodrážka, J. Lábus, L. Termerová, S. Mohapl, L. Kaltofen, R. Lysenková, B. Blahníková, V. Salač, I. Gübel, J. Vondráček

Majitel autoservisu. TV seriál ČR (1986). Opakování 18.7./ČT1. Drobné krádeže, podvody i závažné zločiny řeší den co den parta pražských detektivů. Tentokrát se nečekaně dostane na stopu pašeráků kradených aut... Televizní seriál podle skutečných kriminálních případů z Prahy. Scénář J. Dietl a I. Bohata. Kamera J. Novotný. (65 min)

Další pokračování série kriminálních příběhů Malý pitaval z velkého města se i přes svůj exotický název odehrává v našem hlavním městě.Případ, kterým se tentokráte kriminalisté zabývají, je krádež vzácných druhů ptactva z jedné pražské výstavy. Vyšetřování vede Libor Krejcárek, kterému jsou nápomocni k ruce Rudolf Pekař (Vlastimil Hašek), Kamil Hamřík (Pavel Zedníček), Jiří Otradovec (Michal Pešek). Začíná tak mravenčí práce hledání a pátrání po množství chovatelů. Kriminalisté jsou při pátrání doslova bezmocní, protože nikdo z nich není odborník na exotické ptactvo? Krejcárek proto požádá o pomoc znalce v tomto oboru, učitele (Josef Kemr). Do vyšetřování se zapojí i svého švagra (Jiří Lábus) a připraví pro zloděje past?

Další informace: skryté titulky

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «