Menu

Mariňák 2

22:10 - 00:20, čtvrtek (31. říjen)

Nova

Herci: S. Lang, E. Morales, J. Garcia, C. Hauser, J. Kelly, B. Woodbine, D. Savreová, M. Straub, J. Wong, V. Pavlov, Ch. Mountain, R. Paskalevaová

Válečné drama USA (2014). Četa velitele Chrise Merrimetta dostává bojový úkol, převézt zásoby na operační základnu Owlett, což je oblast ovládaná Talibanem. Jenže o pár kilometrů dál je zastaví americká hlídka námořní pěchoty, se kterou cestuje i afgánská bojovnice za ženská práva, kterou chce Taliban zabít. Chris a jeho četa se rozhodnou dostat ženu do bezpečí, což rozhodně nebude snadné... (130 min)

Desátník Chris Merrimette je po smrti velitele čety povýšen do hodnosti četaře a sám se stává velitelem. Hned druhý den dostává bojový úkol. Musí převézt zásoby na operační základnu Owlett, do oblasti nacházející se na území Talibanu. O pár kilometrů dál je zastaví americká hlídka námořní pěchoty, na kterou zaútočil Taliban. Cestuje s nimi Anoush Hassan, afgánská bojovnice za ženská práva. Chris dostává nový rozkaz, musí odvézt ženu do bezpečí. Anoush, kterou chtějí Talibanci za každou cenu zabít, má být hlavním řečníkem na mezinárodním summitu OSN o lidských právech a za 36 hodin musí být v New Yorku. Po pár minutách se Chrisova četa dostává pod těžkou palbu a přichází o všechna svoje vozidla. O život přijde několik vojáků a zničeny jsou vysílačky. Všichni pokračují dál pěšky. Ve vesnici Miran jsou opět přepadeni Talibánci a Anoush je unesena. Podaří se Chrisovi a jeho četě ženu zachránit a splnit úspěšně svou misi?

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «