Menu

McMafie (5/8)

22:00 - 23:00, středa (18. září)

ČT2

Herci: D. Strathairn, A. Serebrjakov, M. Ninidze, J. Norton, C. Blat, J. Rylanceová, O. Cohen, S. Lebeděvaová, D. Gad, Y. Tumarkin

Seriál USA/VB (2018). Opakování 21.9./ČT2. Vítejte v nelítostném světě globalizovaného organizovaného zločinu. Adaptace stejnojmenného mafiánského bestselleru Mishy Glennyho. (60 min)

Alex seznámil pana Kleimana s informací, kterou získal od Antonia Mendeze a sám řekl, že by se Vadimovu dodávku heroinu rozhodně pokusil překazitt. Kleiman ho varoval, aby se nenechal oklamat Mexičanovou uhlazeností, neboť za vší tou kultivovaností se skrývá otevřený hrob kdesi hluboko v mexické poušti s padesáti bezhlavými mrtvolami. Nakonec ale dal pokyn svým lidem v Bombaji to zkusit. Nebylo to nikterak snadné, protože bylo nejprve potřeba zjistit jméno lodi a zjistit, ve kterém kontejneru bude heroin převážen. To se nakonec s pomocí indického hackera, jehož jméno Alex získal od svého osobního ajťáka v Londýně, podařilo a celá zásilka heroinu byla ukradena. Vadim je tvrdě zasažen, jak ovšem varoval Kleiman, akce bude mít své důsledky a to dobré i zlé. A skutečně, díky sledování elektronické komunikace Karla Beneše se Vadimovi a jeho muži v FSB Fedorovovi podařilo odhalit spojitost mezi Benešem a Kleimanem. Není nejmenších pochyb, že přijde tvrdý odvetný úder.

Další informace: skryté titulky

Další díl: 18. září, 23:00
McMafie (6/8)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «