Menu

McMafie (6/8)

23:00 - 23:55, středa (18. září)

ČT2

Herci: K. Roden, D. Strathairn, A. Serebrjakov, M. Ninidze, K. Pirogov, J. Norton, J. Rylanceová, F. Marsayová, O. Cohen, M. Šukšinová

Seriál USA/VB (2018). Opakování 21.9./ČT2. Vítejte v nelítostném světě globalizovaného organizovaného zločinu. Adaptace stejnojmenného mafiánského bestselleru Mishy Glennyho. (55 min)

Po krádeži Vadimova heroinu, která jej citelně poškodila v očích jeho kremelských patronů, bylo jen otázkou času, kdy přijde pomsta. Úder dopadl na Kleimanovu hlavu, jehož po jednom z večírků obvinil jeho mladý milenec ze sexuálního násilí. Celá kauza byla samozřejmě připravena Vadimovými lidmi, Kleimanova kariéra se nicméně zdála být v troskách. Do situace se přes odpor Rebeccy vložil Alex a s pomocí Antonia a také Ljudmily Kleimana očistili, cena však byla vysoká. Kleiman byl nucen předat svou obchodní flotilu do rukou Mexičanů a jeho vztah s Alexem utrpěl citelnou ránu. Ještě horší je, že Vadim odhalil Alexovo angažmá. Oba muži se potkali na telavivském letišti a Vadimovy srdečné pozdravy Alexově rodině zněly více než zlověstně.

Další informace: skryté titulky

Další díl: 25. září, 22:00
McMafie (7/8)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «