Menu

McMafie (7/8)

22:00 - 23:00, středa (25. září)

ČT2

Herci: D. Strathairn, A. Serebrjakov, M. Ninidze, K. Pirogov, J. Norton, J. Rylanceová, A. Ďjačenko, O. Cohen, A. Levanovaová

Seriál USA/VB (2018). Opakování 28.9./ČT2. Vítejte v nelítostném světě globalizovaného organizovaného zločinu. Adaptace stejnojmenného mafiánského bestselleru Mishy Glennyho. (60 min)

Po roztržce s Kleimanem, jehož finance však mohou v případě nouze nahradit Mexičané, si Alex dělal mnohem větší starosti o bezpečí své rodiny a blízkých. Dokonce se v zájmu její bezpečnosti dočasně rozešel s Rebeccou a podezíravému otci i dalším členům rodiny pořídil osobní strážce. Ty mu pomohl zajistit Joseph, který se pro jeho neochotu pustit Ljudmilu domů rozešel s Kleimanem a přesídlil do Londýna. Všechno marné. Navzdory naléhání Fedorova, aby neudělal nějakou hloupost, se Vadim rozhodl zasáhnout Alexe na nejcitlivějším místě a vyslal do Londýna zabijácké komando. Cílem však nebyl Alex ani nikdo z rodiny. Kulku do břicha schytala Rebecca, která je navíc těhotná a nyní bojuje na operačním sále o život. Zoufalý Alex spěchá do nemocnice a vůbec poprvé to vypadá, že vůbec nemá tušení, co dělat dál.

Další informace: skryté titulky

Další díl: 25. září, 23:00
McMafie (8/8)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «