Menu

McMafie (8/8)

01:30 - 02:30, neděle (29. září)

ČT2

Herci: A. Serebrjakov, M. Ninidze, K. Pirogov, J. Norton, C. Blat, J. Rylanceová, D. Kozlovsky, J. Ljadovaová, O. Cohen, S. Lebeděvaová

Seriál USA/VB (2018). Vítejte v nelítostném světě globalizovaného organizovaného zločinu. Adaptace stejnojmenného mafiánského bestselleru Mishy Glennyho. (60 min)

Po útoku na Rebeccu Alexovi nezbývalo, než jít s pravdou ven. Myslel si, že když naruší Vadimovy obchody, dokáže rodinu ochránit. Dmitrij zuřil, potom ale přes svého známého z ruské ambasády Olega zprostředkoval smírčí jednání s Vadimem v Istanbulu. Zúčastnil se i Kleiman, Vadim triumfoval a zdálo se, že je vše urovnáno. Při loučení však zazněla skrytá výhružka, která Alexe přiměla hledat pomoc u Antoniova mexického kartelu. Nabídl jim, že jako rodilý Rus by se mohl pokusit otevřít jim novou cestu na evropský trh skrze ruské přístavy. Taková operace ovšem vyžaduje, aby odjel přímo do Moskvy a předložil svou nabídku vysoce postaveným odpůrcům Vadima. Potom se ale do hry velmi nešťastně vložil Dmitrij. Právě ve chvíli, kdy Vadim odvolal svého zabijáka v Londýně, na něj zahájil palbu Dmitrijův střelec a omylem zastřelil Vadimovi dceru Natašu. To vše ve chvíli, kdy letadlo s Alexem na palubě startuje směr Moskva, kde celý příběh vyvrcholí dramatickým střetem na život a na smrt.

Další informace: skryté titulky

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «