Menu

Města zločinu: New Orleans

22:50 - 23:45, čtvrtek (25. duben)

ČT2

Města zločinu: New Orleans
Města zločinu: New Orleans - Obrázek 2 Města zločinu: New Orleans - Obrázek 3 Města zločinu: New Orleans - Obrázek 4 Města zločinu: New Orleans - Obrázek 5 Města zločinu: New Orleans - Obrázek 6 Města zločinu: New Orleans - Obrázek 7 Města zločinu: New Orleans - Obrázek 8

Dokument Fr. Odvrácenou tváří proslulého města amerického jihu jsou přestřelky gangů, nelegální noční automobilové závody a chudoba (55 min)

Odvrácenou tváří proslulého města amerického jihu jsou přestřelky gangů, nelegální noční automobilové závody a chudoba. Francouzský dokument New Orleans – cíl návštěvníků z celého světa, kteří zde hledají atmosféru amerického jihu a navštěvují proslavené jazzové kluby. Zdejší policie se ale dennodenně potýká s násilím v ulicích, prostitucí, nelegálním držením zbraní a prodejem drog. V přestřelkách gangů umírají denně mladí lidé. Jaká je životní realita a šance těch, kteří tu žijí na hranici chudoby? Francouzský dokument mapuje šokující stránky života v jednom z nejslavnějších měst na světě.

Další informace: skryté titulky

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «