Menu

Milénium

21:50 - 00:10, sobota (15. prosinec)

ČT2

Milénium
Milénium - Obrázek 2 Milénium - Obrázek 3 Milénium - Obrázek 4 Milénium - Obrázek 5 Milénium - Obrázek 6 Milénium - Obrázek 7 Milénium - Obrázek 8 Milénium - Obrázek 9 Milénium - Obrázek 10 Milénium - Obrázek 11 Milénium - Obrázek 12 Milénium - Obrázek 13 Milénium - Obrázek 14 Milénium - Obrázek 15 Milénium - Obrázek 16 Milénium - Obrázek 17 Milénium - Obrázek 18

Dívka, která kopla do vosího hnízda. Krimidrama Švéd./Dán./N (2009). Milénium - příběh investigativního novináře Michaela Blomkvista a tajemné hackerky Lisbeth Salanderové je fascinující zprávou o současném světě. Podle bestselleru Stiega Larsona. (140 min)

Lisbeth Salanderová plánuje pomstu. Chce se pomstít lidem, kteří se ji pokusili zabít, a také vládním institucím, které jí téměř zničily život. Zásadní komplikací je ale kulka, která jí uvízla v hlavě. Lizbeth leží pod přísným dozorem na jednotce intenzivní péče s nepatrnou šancí na uzdravení. Pokud se jí to povede, bude souzena za tři vraždy a jeden pokus o vraždu. Už tak bezvýchodnou situaci ještě vyhrocuje jiný pacient, který leží ve stejné nemocnici - její vlastní otec Alexander Zalaščenko, který se chce své dcery jednou provždy zbavit. Lisbeth totiž znamená nebezpečí pro něj i pro “Sekci” – nelegální skupinu uvnitř tajné policie, která mimo jiné odpovídá za to, že tenhle bývalý agent sovětské výzvědné služby zůstane i nadále v utajení.

Další informace: skryté titulky

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «