Menu

Místo zločinu Plzeň (3/6)

20:00 - 21:00, středa (13. září)

ČT1

Místo zločinu Plzeň (3/6)
Více obrázků

Herci: J. Zadražil, V. Kratina, M. Stránský, L. Vaculík, B. Kodetová, V. Polívka, J. Šesták, J. Gvera, K. Loydová, Š. Chovanec

Nehoda paní učitelky. Krimiseriál ČR (2015). Řidič avie srazí uprostřed lesa cyklistku Danu Kalinovou, místní učitelku. Vyšetřovatelé se domnívají, že nejde o náhodu, ale o vraždu. Svědkem nehody je desetiletý Láďa, svoje tajemství však dlouho neprozradí. Premiéra nového kriminálního seriálu. Scénář M. Bezouška. Kamera A. Šopov. (60 min)

Šestidílný kriminální seriál Místo zločinu Plzeň sleduje práci kriminalistického oddělení pod vedením plukovníka Drtiny. Výraznými osobnostmi vyšetřovacího týmu je dvojice kapitánů Tomáš Karas a Viktor Knapp. Ve třetím díle dojde k vraždě učitelky Dany Kalinové. Srazí ji avie neznámého původu. Mezi podezřelé patří i její exmanžel, doktor Kalina, avšak i on je záhy zavražděn. Co spojuje obě vraždy? Motivem je milionové dědictví? Doktor Kalina kromě nemocnice pracoval i v sanatoriu, a právě zde vyšetřovatelé hledají klíč k odhalení vraha.

Další informace: skryté titulky

Další díl: 20. září, 20:00
Místo zločinu Plzeň (4/6)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «