Menu

Modrý kód (2)

09:10 - 10:15, úterý (2. červenec)

Prima Love

Herci: S. Nováková, J. Štěpnička, S. Laurinová, I. Chmela, R. Zach, E. Josefíková, M. Němec, M. Procházková, O. Rychlý, L. Zahradnická a ďalší

Zabitá příležitost. Seriál ČR (2017). Druhý díl nového seriálu . Na urgentní příjem nemocnice Rubava přivážejí vážně zraněné tajné milence při riskantní jízdě na kole. Přijmout je znamená pro naše doktory další komplikace. Musí nejen zachraňovat pacienty, ale i vyřešit záhadu, kdo jim to vlastně skončil na operačním sále... Začíná boj o život v nejopravdovějším seriálu z lékařského prostředí. (65 min)

Ste na urgentnom príjme. Začína sa boj o život v najskutočnejšom seriáli z lekárskeho prostredia. Vážne zranenie tajných milencov pri riskantnej jazde na bicykli, ktorého svedkom je doktorka Lucie, znamená pre našich doktorov ďalšie komplikácie. Musia nielen zachraňovať pacientov, ale vyriešiť aj záhadu, kto im to vlastne skončil na operačnej sále. Doktor Žák sa musí popasovať so smrťou svojej manželky, no zoberie to za zlý koniec. Vďaka alkoholu takmer stratí novorodeného syna. Mery ho ale padnúť nenechá. Ženu, ktorá skočila z balkónu na sídlisku, sa podarí zachrániť hneď dvakrát. Pretože nie pre každý pokus o samovraždu sa človek rozhodne.

Další díl: 3. červenec, 09:10
Modrý kód (3)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «