Menu

Můj obchod se psy (2/2)

08:00 - 09:00, neděle (14. leden)

ČT1

Herci: P. Zedníček, V. Freimanová, M. Suchánek, O. Kaiser, J. Hrušínský, L. Kostelka, Č. Řanda, I. Vyskočil, J. Dvořák, J. Lábus, A. Kreuzmannová, J. Wimmer, F. Hanus

Kynologický ústav. Seriál ČR (1986). Na motivy črt a epizod ze života J. Haška. Scénář Z. Vavřín. Kamera J. Šajmovič. (60 min)

Dvoudílný televizní film na motivy osudů dobrého redaktora Haška. Ten nejprve pracuje jako redaktor časopisu "Svět zvířat", následně se svojí ženou zakládá "Kynologický ústav", který je zdrojem fantastických a satirických nápadů budoucího humoristy... Jaroslav (O. Kaiser) chce uplatnit své zkušenosti ze zmíněného časopisu a rozhodne se založit si vlastní podnik. Finanční prostředky mu poskytne tchán. Kynologický ústav však neprosperuje a Hašek se dostává do dluhů. Nakonec dochází k likvidaci celého podniku a Hašek musí situaci řešit údajným pominutím smyslů... Dvoudílný televizní film, jenž natočil v roce 1986 režisér M. Sobota podle scénáře Z. Vavřína (na motivy osudů dobrého redaktora Haška), uvádíme v roce, kdy uplynulo 95 let od úmrtí českého spisovatele, publicisty a novináře, autora jedné z nejpřekládanějších knih české literatury – Jaroslava Haška.

Další informace: skryté titulky

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «