Menu

Muž, který vycházel z hrobu

21:40 - 23:04, pondělí (29. červenec)

ČT1

Muž, který vycházel z hrobu
Více obrázků

Herci: M. Etzler, J. Kanyza, F. Němec, V. Cibulková, L. Švormová, M. Dvorská, V. Postránecký, M. Táborský, T. Valik, D. Kolářová, B. Klepl

Krimifilm ČR (2001). Jak mohl mrtvý člověk vraždit? Major Bohuslav i tento zapeklitý případ společně se svou kolegyní zdárně vyřeší. Scénář V. Šulc. Kamera P. Beňa. (84 min)

A je tu zpět kriminální minisérie s Janem Kanyzou jako majorem Bohuslavem v hlavní roli. Tentokrát bude řešit zapeklitý případ tří vražd. Několik důchodkyň bylo ve svém bytě přepadeno neznámým mužem. Ke znásilnění a smrti žádné z nich zatím nedošlo, ale brutalita pachatele případ od případu stoupá. K přepadení dochází vždy ve stejnou dobu, ve čtvrtek odpoledne. Po násilí následuje loupež, ztrácejí se peníze i šperky. Vedením případu je na přímluvu bývalé kolegyně pověřen major Bohuslav, z trestu dočasně přeřazený do policejního archivu, neboť v poslední době řešil své svízelné rodinné problémy alkoholem. Bohuslav chápe tento případ jako svou poslední šanci. A zapeklitý propletenec rodinných i "podnikatelských" vztahů, v němž jak se zprvu zdá vraždil muž, který byl nedávno pohřben, také ve spolupráci se svou kolegyní zdárně vyřeší.

Další informace: skryté titulky

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «