Menu

Muž se zlatou zbraní

15:25 - 18:10, sobota (2. březen)

Prima MAX

Muž se zlatou zbraní
Více obrázků

Herci: B. Eklandová, M. Adamsová, R. Moore, Ch. Lee, B. Lee, D. Llewelyn, L. Maxwellová, C. James, H. Villechaize, R. Loo

Dobrodružný film VB (1974). Elitní nájemný zabiják Francisco Scaramanga si pro své oběti nechává dělat kulky ze zlata. Ze stejného kovu je i pistole, kterou vraždí. Ve svém sídle má bizarní labyrint ovládaný trpasličím komorníkem. Žádný agent z něj ještě neodešel živý. Nyní v něm očekává Jamese Bonda. (165 min)

Do centrály MI6 je doručena zlatá kulka s vyrytým číslem 007. Je na ní otisk Francisca Scaramangy, nájemného vraha, který používá zlatou zbraň se zlatými kulkami. Jednou takovou zabil i Bondova kolegu 002. Zdá se, že nyní má na mušce Bonda, a tak M Bonda oficiálně posílá na misi, která je úzce spojená s vědcem Gibsonem. Gibson se věnuje zkoumání sluneční energie a jeho výzkumy by mohly pomoci vyřešit energetickou krizi. Neoficiálně však Bond bude hledat Scaramanga. Jeho kroky ho zavedou až do Macaa, kde se seznámí se Scaramangovou milenkou. Ta přiznává, že kulku do MI6 poslala ona, protože Bond je jediný muž na světě, který by Scaramanga mohl zabít, a ona z něj má strach. Pošle ho do Scaramangova oblíbeného klubu a zde, jak se ukáže, má Scaramanga vyhlédnutou další oběť a tou není nikdo jiný než vědec Gibson. Měl u sebe mít Solex, součástku do solární zbraně. Při ohledání jeho těla se však nic nenajde. Z kapsy ji totiž Gibsonovi ukradne Scaramangův pomocník, trpaslík Nick Nack.

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «