Menu

Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník

09:35 - 11:45, sobota (18. srpen)

Nova

Herci: Z. Efron, M. Prokop, Ch. Warren ml., J. Martin, V. Hudgensová, B. Johnson, N. Whitaker, C. Bleu, A. Tisdaleová, L. Grabeel, M. Colemanová, A. Reed, O. Rulinová, R. Sanborn, K. Strohová, J. Tucková

Komedie USA (2008). Studenti se musejí vyrovnat s faktem, že se jejich cesty rozejdou, protože každý z nich směřuje na jinou univerzitu. A tak se rozhodnou s ostatními spolužáky nastudovat muzikál, ve kterém se pokusí zobrazit všechny své dosavadní zkušenosti, své touhy, ale i obavy ze změn, které je čekají... (130 min)

Oblíbení studenti Troy, Gabriella, Sharpay, Chad, Ryan a Taylor postoupili do posledního ročníku. Maturita ovšem znamená rozdílné cesty dalším životem, a možná i konec současným přátelstvím a láskám. Troy a Gabriella se vyrovnávají s tím, že se jejich cesty rozejdou, protože každý z nich směřuje na jinou univerzitu. Celá parta se pak rozhodne nastudovat muzikál, v němž se pokusí zobrazit všechny své dosavadní zkušenosti, své touhy a zároveň obavy ze změn, jež jim přinese budoucnost. Skvělá muzika a fantastická taneční čísla jsou s neuvěřitelnou dávkou energie ještě velkolepější, protože nyní vychází hluboko ze srdce.

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «