Menu

Nejkrásnější dar

13:35 - 14:10, neděle (30. prosinec)

ČT2

Nejkrásnější dar
Nejkrásnější dar - Obrázek 2 Nejkrásnější dar - Obrázek 3 Nejkrásnější dar - Obrázek 4 Nejkrásnější dar - Obrázek 5 Nejkrásnější dar - Obrázek 6 Nejkrásnější dar - Obrázek 7 Nejkrásnější dar - Obrázek 8 Nejkrásnější dar - Obrázek 9 Nejkrásnější dar - Obrázek 10 Nejkrásnější dar - Obrázek 11 Nejkrásnější dar - Obrázek 12 Nejkrásnější dar - Obrázek 13 Nejkrásnější dar - Obrázek 14 Nejkrásnější dar - Obrázek 15 Nejkrásnější dar - Obrázek 16 Nejkrásnější dar - Obrázek 17 Nejkrásnější dar - Obrázek 18 Nejkrásnější dar - Obrázek 20 Nejkrásnější dar - Obrázek 21 Nejkrásnější dar - Obrázek 22 Nejkrásnější dar - Obrázek 23 Nejkrásnější dar - Obrázek 24 Nejkrásnější dar - Obrázek 25 Nejkrásnější dar - Obrázek 26

Pohádka. Co má vlastně v životě největší cenu a co také může být dárkem? Pohádka pro všechny děti a rodiče ve znakovém jazyce tlumočená do češtiny (35 min)

Pohádka Nejkrásnější dar navazuje na započatou tradici vánočních příběhů pro sluchově postižené. I tentokrát se rolí ujali výhradně neslyšící herci a celý příběh je ve znakovém jazyce. Chybět samozřejmě nebudou ani český dabing a skryté titulky. Hlavní postavy – kouzelník a čarodějnice, které opět skvěle vytvořili Antonín Zralý a Zlatuše Kurcová, chtějí vyhrát soutěž o nejkrásnější dar pro princeznu Nelu k jejím patnáctým narozeninám. Jejich cíl je zpočátku spíše zištný, v sázce je místo u dvora s bytem a stravou, ale postupně oba zjistí, že podělit se s někým o radost i trápení je mnohem cennější. Že pomáhat a mít rád je lepší než škodit a závidět. K tomu všemu přispěje i Janek, chlapec s čistým srdcem, který nakonec princezně ten nejkrásnější dar opravdu dá. Tím darem je láska. Ale tu přece může rozdávat každý člověk, zdravý či s postižením, slyšící nebo neslyšící. A právě toto poselství bychom nejen ve dnech svátečních chtěli naší pohádkou předat.

Další informace: skryté titulky

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «