Menu

Nemilosrdní

22:00 - 23:45, pátek (11. leden)

Prima

Herci: O. Pigeotová, R. Hurd-Woodová, C. Friels, L. Lewis, D. Akdeniz, Ch. Pang, A. Ryan, D. Halbert, C. Staseyová, D. Carson

Thriller VB/Fr. (2015). Ve městě došlo během přepadení klenotnictví k vraždě jedné ze zákaznic a jen komisař Buren ví, kdo za vším stojí. V tom, aby zamezil dalšímu zločinu, mu však brání osobní nevraživost. A možná i něco jiného. (105 min)

Komisař Serge Buren dostane tip, podle něhož se chystá velká loupež v malé soukromé pařížské bance, která slouží různým podivným podnikatelům jako místo, kde perou své peníze. Buren se svým zástupcem Cartierem se do banky Daedalis vypraví a ředitele banky varuje. V té době dojde v Paříži k loupeži ve zlatnictví, při němž lupiči zavraždí jednu ze zákaznic. Buren podle způsobu vypáčení trezoru ihned pozná, že vůdcem lupičů byl známý kriminálník Kasper, se kterým měl už v minulosti zkušenost. Burenovi lidé dostanou tip, kde mají Kaspera hledat. Burenův tým skutečně Kaspera najde a po poněkud dramatické akci tohoto kriminálníka i zatkne. Burenovy metody se ale nelíbí novému šéfovi oddělení, Beckerovi, s jehož ženou, policistkou Margaux, Buren udržuje poměr. Beckerovi tedy přijde velmi vhod, že Buren není schopen předložit nějaké solidnější důkazy o tom, že pachatelem vraždy a loupeže byl skutečně Kasper. Becker tedy Kaspera z vyšetřovací vazby propustí a případ Burenově skupině sebere. Když je hlášeno další přepadení klenotnictví, sám Becker s policisty k případu vyjede. Jak se však ukáže, byla to jen lest, jak policisty vylákat na odlehlé místo a zde je zdržet. Buren v tu chvíli na základně pochopí, že Kasper si tímto činem připravil možnost vyloupit banku Daedalis. Buren tedy se svými lidmi i přes Beckerův zákaz do banky vyráží. Tady se policisté utkají s lupiči, kteří banku právě opouštějí. Mezi policisty a zločinci vypukne divoká přestřelka, která pokračuje i v okolních pařížských ulicích, jak se zločinci snaží před policisty uprchnout. Část zločinců je zahnána do podzemních garáží, kde při přestřelce zemře Beckerova manželka a Burenova milenka, Margaux. Kasper z místa uprchne, Buren je zraněný. Ve chvíli, kdy se Buren vrací z nemocnice, Becker nechává Burena zatknout pro maření vyšetřování a svázaného ho ještě v cele zbije (kvůli tomu, že si konečně potvrdil nevěru své ženy z jejího mobilního telefonu). Burenův tým je rozpuštěn. Cartier ale najde důkazy, že za loupeží byl skutečně Kasper, a dá Beckerovi jasně najevo, že policisté stojí za Burenem. Becker tedy Burena propustí z vazby a společně s ním a jeho týmem připraví na Kaspera a jeho lupiče lest. Policisté totiž dostali informaci, že vyloupená banka odváží ze své centrály zbytky neuloupené hotovosti. Burenovi dojde, že to je pro Kaspera velké lákadlo. Kasper se svými kumpány skutečně přepadne bezpečnostní agenturu, která má peníze převážet. Jenže policisté na auta s lupiči už čekají a přímo v garážích lupiče obklíčí. V následné přestřelce jsou lupiči zneškodněni, Buren Kaspera vážně zraní a nemohoucího ho předává Beckerovi.

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «