Menu

Nevinné lži

20:00 - 21:15, čtvrtek (16. březen)

ČT1

Nevinné lži
Nevinné lži - Obrázek 2 Nevinné lži - Obrázek 3 Nevinné lži - Obrázek 4 Nevinné lži - Obrázek 5 Nevinné lži - Obrázek 6 Nevinné lži - Obrázek 7 Nevinné lži - Obrázek 8 Nevinné lži - Obrázek 9 Nevinné lži - Obrázek 10 Nevinné lži - Obrázek 11 Nevinné lži - Obrázek 12 Nevinné lži - Obrázek 13 Nevinné lži - Obrázek 14 Nevinné lži - Obrázek 15 Nevinné lži - Obrázek 16 Nevinné lži - Obrázek 17 Nevinné lži - Obrázek 18 Nevinné lži - Obrázek 19 Nevinné lži - Obrázek 20

Herci: S. Dorff, G. Anwarová, A. Dunbar

Druhý dech. Cyklus, ČR (2013). Ztratil jsem postavení, ale nechci ztratit svůj život. Každý má někdy důvod neříct pravdu. Scénář M. Zlatníková. Kamera M. Holman. (75 min)

Úspěšný manažer žije svůj příjemný život v luxusu na splátky, s ročními bonusy, služebním autem, golfem a ukázkovou rodinou. Pozice, stabilita a sebeuspokojení. Úspěch jako samozřejmost. Jenže pak z minuty na minutu přijde o práci, o společenskou pozici, o perspektivu, o služební auto i bonusy. Novou práci podle jeho představ mu nikdo není ochoten nabídnout. A s důvěrou sám v sebe a své schopnosti dlouho nevydrží. Z ješitnosti předstírá, že se nic nestalo. Jenže skutečnost jej brzo dostihne, život na splátky je v troskách... Jak hluboko musí člověk padnout, aby si dokázal vážit obyčejných věcí?

Další informace: skryté titulky

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «