Menu

Obušku, z pytle ven!

11:55 - 13:30, úterý (23. duben)

Prima MAX

Obušku, z pytle ven!
Obušku, z pytle ven! - Obrázek 2 Obušku, z pytle ven! - Obrázek 3 Obušku, z pytle ven! - Obrázek 4 Obušku, z pytle ven! - Obrázek 5 Obušku, z pytle ven! - Obrázek 6 Obušku, z pytle ven! - Obrázek 7 Obušku, z pytle ven! - Obrázek 8 Obušku, z pytle ven! - Obrázek 9 Obušku, z pytle ven! - Obrázek 11 Obušku, z pytle ven! - Obrázek 12 Obušku, z pytle ven! - Obrázek 13 Obušku, z pytle ven! - Obrázek 14 Obušku, z pytle ven! - Obrázek 15 Obušku, z pytle ven! - Obrázek 16 Obušku, z pytle ven! - Obrázek 17

Herci: F. Smolík, L. Pešek, J. Beyvl

Pohádka ČR (1955). Kouzelný dědeček daruje chudému muzikantovi tři dary. Ubrousek, co se sám prostírá, oslíka, z něhož padají dukáty, a obušek. (95 min)

Kouzelný dědeček daruje za dobrý skutek chudému muzikantovi ubrousek, který sám od sebe prostírá, a oslíka, ze kterého se sypou na požádaní dukáty. Třetím darem je kouzelný obušek v pytli. Lstivý hostinský muzikanta o ubrousek i oslíka okrade, a to je ta pravá chvíle pro obušek… Humorná pohádka na klasické téma má stále své vděčné diváky a muzikantovo zpívání „Já s písničkou jdu jak ten ptáček“ nabylo ve své době značné popularity.

Další informace: skryté titulky

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «