Menu

Ohnivý kuře (12)

09:10 - 10:25, úterý (16. říjen)

Prima

Ohnivý kuře (12)
Více obrázků

Herci: K. Leichtová, J. Dolanský, M. Suchánek, S. Babčáková, J. Polášek, L. Rybová, B. Seidlová, P. Štěpánek, J. Prachař, P. Batěk, L. Krobotová, L. Polišenská, D. Gránský

Brno je zlatá loď. Seriál ČR (2016). Mike dostává pracovní nabídku v luxusním hotelu. Klára se snaží udobřit s Verunou a rozhodne se pomstít Renátě. S Liuem vymyslí mazaný plán. V Grandu se připravuje velká akce pro místní honoraci. Robert neslaví takový úspěch, jak si představoval, a snaží se svalit vinu na nedostatečnou reklamu. Částka za promo akci ale přesahuje Juniorovo podpisové právo. (75 min)

Mike oznamuje Burákovi, že dostal nabídku, která se neodmítá – do nejluxusnějšího hotelu v Brně. Burák je zaskočen, už si na jejich hospodu i Jánky zvykl. Vymluví se, že do Brna jet nemůže, ať jede Mike sám a vše zjistí. Burák mu věří. Šimon se ho pak ptá, proč s Mikem nejel a proč ho nechá o všem rozhodovat. Burákovi se tento rozhovor vůbec nelíbí. Vrací se nadšený Mike. Nabídka mám jen jeden malý háček. Chtějí zatím jen jednoho. Podle Mika je to jedno, odjede sám a pro Buráka tam hned něco najde. Už si plácli. V hotelu pak po hádce s Robertem a Juniorem oznamuje, že končí. Burák ho podpoří, že zbytek dluhu bere na sebe. Mike je pak svědkem, jak se Robert po Burákovi vozí. Uvědomí si, v jakém pekle by ho tu nechal a nabídku odmítne. Pravý důvod si ale nechá pro sebe. Mezi Klárou a Verunou je cítit napětí kvůli pokutě za ztracenou smlouvu. Klára se Veruně omluví, protože si myslí, že Eva byla nastrčená od Renáty. Rozhodně se Renátě pomstít a domluví se s Liuem. V hotelu probíhá velká akce pro místní honoraci. V nejlepším se objevuje Liu a velmi nahlas a svým dialektem Renátě říká, že jí nese ty šaty o číslo větší, jak si přála a že to snad stihl. Renáta je totálně ponížená. Tentokrát se dobře baví Klára. Robert hájí svůj neúspěch v kuchyni tím, že nejde o kvalitu jídla, ale že chybí reklama. Chce po Juniorovi, aby zaplatil velkou PR akci. Částka ale přesahuje Juniorovo podpisové právo.

Další díl: 17. říjen, 09:15
Ohnivý kuře (13)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «