Menu

Ohnivý kuře (14)

09:15 - 10:25, čtvrtek (18. říjen)

Prima

Ohnivý kuře (14)
Více obrázků

Herci: K. Leichtová, J. Dolanský, M. Suchánek, S. Babčáková, J. Polášek, L. Rybová, B. Seidlová, P. Štěpánek, J. Prachař, P. Batěk, L. Krobotová, L. Polišenská, D. Gránský

Sliby chyby. Seriál ČR (2016). Mike se omlouvá Soně za výpověď z Grandu, ale vztah jí nenabízí. Zhrzenou Soňu Renáta přijme zpět do Grandu. Olík zažívá s Mašlíkovou další krušné chvíle a už k ní nechce chodit. Jarda odjíždí na seminář pro sládky a Manka uspořádá speciální degustaci. Burák zařizuje návštěvu biskupa, který by pomohl Šimonovi s jeho farností. A pomoc opravdu přijde. (70 min)

Buráka bolí hlava a zub po zákroku u zubaře a zůstane doma. Mike musí do hotelu sám. Burák mu ještě řekne, že potkal cestou od zubaře ukřivděnou Soňu a že to nebylo zrovna příjemné setkání. Bylo plné výčitek. Mike přiznává, že do té situace se Soňa dostala hlavně kvůli němu. Pozve Soňu na oběd, aby se omluvil a slíbí jí, že se u Juniora přimluví, aby jí vzal zpátky. Jenže Junior se mu vysměje. Večer Soňa přijde za Mikem a pozve ho na víno jako poděkování, že se snažil. Ale víno se vymkne kontrole a Mike se ráno probudí u Soni v posteli. Neslyšně se vyplíží. Když za ním Soňa přijde do Grandu, Mike jí řekne, že to byl úlet a že mezi nimi žádný vztah nebude. Plačící jí pak najde Renáta a když zjistí, že mají společného nepřítele Kláru, uvědomí si, že by se jí Soňa mohla hodit a bere jí zpět do Grandu. Olík u Mašíkové lepí další model bitvy, ale ona mu chce zkoumat zrak a nutí ho k očnímu cvičení. Olíkovi se to sice nelíbí, ale strachy mlčí. Malvíně se svěří, že už k Mašlíkové chodit nechce, ale ta mu odvětí, že když se něco rozdělá, musí se to dodělat. Olíkovi je jasné, že Mučení od Mašlíkové neskončí. Jarda odjíždí na seminář pro sládky a Manka toho chce využít a vyhodit jeho staré pokusy o pivo. V hospodě zorganizuje pro štamgasty degustaci piv, aby se zjistilo, které se dá pít a které ne. Celé se to zvrhne ve velký mejdan. Když se Jarda vrátí a zjistí, co se stalo, nejdříve je na všechny naštvaný, ale pak se zase se všemi usmíří. Burák zařídí návštěvu emeritního biskupa, aby ho požádal o pomoc pro Šimona, protože ten má dostat opuštěnou farnost „na konci světa“. A pomoc opravdu přijde. Šimon dostane farnost přímo v Janových lázních.

Další díl: 19. říjen, 09:15
Ohnivý kuře (15)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «