Menu

Ohnivý kuře (15)

09:15 - 10:25, pátek (19. říjen)

Prima

Ohnivý kuře (15)
Více obrázků

Herci: K. Leichtová, J. Dolanský, M. Suchánek, S. Babčáková, J. Polášek, L. Rybová, B. Seidlová, P. Štěpánek, J. Prachař, P. Batěk, L. Krobotová, L. Polišenská, D. Gránský

Test mateřské lásky. Seriál ČR (2016). Mike s Klárou probírá svůj život a odvypráví jí celou situaci s jeho mámou. Trébl chce po Renátě, aby napravila rodinné vztahy a osobně pozvala Kláru na oběd. Mašlíková usvědčí doktora Zvonka ze zanedbání péče o Olíkův zrak. Renáta zjistí, že v hotelu chybí 600 tisíc a že hotel pod vedením Juniora prodělává. (70 min)

U kluků v hospodě Šimon koná dobré skutky a přivede dva bezdomovce. Mike je zásadě proti tomu. Ale za Šimonem přijdou i další lidé, kteří potřebují pomoc. Mike prchá do cukrárny a tam se s Klárou domlouvá, že se večer sejdou. Na procházce probírají proč Mike žije tak, jak žije. Klára ho moc nechápe. Pokračují u Kláry doma. Když ale Klára narazí na téma matka, Mike se raději sebere a odejde. Další večer za Klárou opět přijde a odvypráví jí celou jeho situaci, která se týká jeho mámy. Trébl přijde za Renátou a chce, aby napravila rodinné vztahy a osobně pozvala Kláru na rodinný oběd, protože on ví, proč je Klára odřekla. Renáta se ale jen tak podřídit nehodlá. Když zjistí, že v hotelu chybí 600 tisíc, vydá se za Klárou. Spustí na ní, že jí Trébl dal peníze na školu Didi. Ale zasáhne Mike a řekne jí, že školu Didi platí on. Ať si najde firmu Benes holding. On se totiž jmenuje Michal Beneš. Renáta si firmu sice najde, ale myslí si, že si to Mike vymyslel. Junior se pak Renátě přiznává, že bez souhlasu Trébla vzal peníze a zaplatil reklamu hotelu. Renáta se na Juniora zlobí, ale musí za Klárou a pozvat jí na oběd. Později zjistí, že hotel pod vedením Juniora začíná prodělávat. Olík si znovu stěžuje, že ho Mašlíková mučí, ale nikdo mu nevěří. Když Malvína za Mašlíkovou přeci jen zajde, ta jí řekne, že v péči o Olíkův zrak došlo k zanedbání. Ona je přece bývalá sestra doktora Zvonka a ví to. Olíka ke Zvonkovi dotáhne a doktora chce usvědčit z pochybení. A povede se jí to.

Další díl: 22. říjen, 09:10
Ohnivý kuře (16)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «