Menu

Ohnivý kuře (18)

09:10 - 10:20, středa (24. říjen)

Prima

Ohnivý kuře (18)
Více obrázků

Herci: K. Leichtová, J. Dolanský, M. Suchánek, S. Babčáková, J. Polášek, L. Rybová, B. Seidlová, P. Štěpánek, J. Prachař, P. Batěk, L. Krobotová, L. Polišenská, D. Gránský

Matka. Seriál ČR (2016). Macátko zasáhne Mikovo slabé místo a přiváží na návštěvu jeho matku. Ta trvá na tom, aby se Mike vrátil domů. Zdá se, že ji nic nedokáže obměkčit. Renáta se rozhodne zaplatit díru v rozpočtu hotelu z rodinných peněz a Leoše donutí zfalšovat účetnictví. Tím se ale odkryje ještě větší problém. (70 min)

Buráka vzbudí naléhavé ťukání. Když otevře, stojí tam Macátko a za ním Mikeova matka. Burák je v šoku a tvrdí, že Mike někam brzy ráno odjel. Macátko se usmívá a říká, že tedy na něj počkají v Grandu. Když odejdou, Burák jde zbudit Mikea aby mu řekl, kdo za ním přijel. Mikeovi je jasné, že schovávat se nemůže a za matkou vyrazí. Setkání není jednoduché. Matka se zlobí, že jí tak lhal. Mike to nechce řešit v Grandu a zve matku k nim do hospody. Tam na něj matka udeří, že se musí vrátit domů a nastoupit do rodinné firmy. Mike se snaží argumentovat, že podle dohody s otcem má na návrat ještě čas. Nepochodí. Rozhodne se, že matce předvede fungující hospodu. Za pomoci přátel připraví matce hostinu. Ale ta je neoblomná. Když Mike neví kudy kam, představí jí Kláru jako svou snoubenku. Ta roli bez mrknutí přijme a zve jí k sobě do cukrárny. Klára v roli snoubenky matku obměkčí. Renáta zjistí, že díra v rozpočtu hotelu je skoro milion korun. Leoš navrhne říct Tréblovi pravdu, ale to Renáta rezolutně odmítá. Junior se rozčiluje na Roberta, ale mu navrhuje, ať pozve reklamní agenturu, aby odprezentovala za co zaplatil. Prezentace vypadá velmi dobře. Renáta díky tomu Juniorovi uvěří a rozhodne se, že díru v rozpočtu zaplatí z rodinného rozpočtu. Leoš by nejraději všechno přiznal Tréblovi, ale Renáta to vyloučí. Je v sázce Tréblova důvěra v Juniora. Donutí Leoše, aby účetnictví udělal tak, aby bylo vše v pořádku. Trébl je s výsledkem spokojený. Jenže Renáta pak přijde na další Juniorovy chyby. Důležitý dodavatel si stěžuje, že nemá zaplacené faktury. Odkrývá se ještě větší problém.

Další díl: 25. říjen, 09:10
Ohnivý kuře (19)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «