Menu

Ohnivý kuře (28)

09:10 - 10:25, pátek (9. listopad)

Prima

Ohnivý kuře (28)
Více obrázků

Herci: K. Leichtová, J. Dolanský, M. Suchánek, S. Babčáková, J. Polášek, L. Rybová, B. Seidlová, P. Štěpánek, J. Prachař, P. Batěk, L. Krobotová, L. Polišenská, D. Gránský

Králíček. Seriál ČR (2016). Trébl chce zlepšit vztahy mezi Klárou a Leošem a vymyslí lest, jak na to. Za Burákem přijíždí Denisa s infomací, že se rozvede, aby mohla být jenom s ním. Burák si není jistý, jak se situací naložit. Když se rozhodne za Denisou jít, už je všechno jinak. Mašlíková se dozví, že si Manka vzala Bédu, a rezolutně odmítá, aby podvodník Béda bydlel pod její střechou. Z Bédy je nešťastný i Jarda a rozhodne se jednat. (75 min)

Trébl by rád upravil vztah mezi Klárou a Leošem. Když ho Klára požádá, aby šel s Didi do divadla, vymluví se že nemůže a navrhne Leoše. Klára ale řekne, že si to zařídí jinak. Ale Leoš se objeví v cukrárně a nabídl se jako doprovod Didi. Ale divadlo se nakonec nekoná. Didi hlídá své kamarádce pejska. Leoš je spokojený, že s Didi navázal hezký vztah. Děkuji Kláře, že mu to umožnila a slibuje, že opravdu Didi pejska nekoupí, když si ho velmi přeje. Koupí jí králíčka. Za Burákem do hotelu přijela Denisa, aby mu oznámila, že se rozvede a chce být jen s ním. Burák to odmítá, ale rozhodilo ho to. Robert si ho dobírá a vyptává se na Denisu. Burák se pak svěřuje Šimonovi. Ale ten má pro něj jen jednu radu: rozhodnout se musí jen on sám. Burák se vydá za Denisou, ale najde v posteli s Robertem. Doma pak pálí všechny fotky a dopisy od Denisy. A bohužel se popálí. Ošetří ho doktor Marek. Mašlíková hledá Manku a když se od Malvíny dozví, že je s Bédou na krátké svatební cestě oznamuje, že podvodníka Bédu pod svou střechu nechce. Jarda s tím souhlasí, ale Malvína mu připomene, že když půjde Béda, půjde i Manka. Jarda Mašlíkové zkusí zahrát na city. Řekne jí, že Manka potratila a že se o ní musí postarat. I když to znamená že budou trpět i Bédu. Mašlíková se nechala přemluvit, ale Jarda je rozhodnutý se Bédy zbavit.

Další díl: 12. listopad, 09:15
Ohnivý kuře (29)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «