Menu

Ohnivý kuře (34)

09:10 - 10:25, pondělí (19. listopad)

Prima

Ohnivý kuře (34)
Více obrázků

Herci: K. Leichtová, J. Dolanský, M. Suchánek, S. Babčáková, J. Polášek, L. Rybová, B. Seidlová, P. Štěpánek, J. Prachař, P. Batěk, L. Krobotová, L. Polišenská, D. Gránský

Vyšší level. Seriál ČR (2016). Zuzanka se zabydluje u kluků v hospodě. Kluci ale vůbec netuší, co je Zuzanka zač. Klára se dozví, že ji Renata označila jako zlodějku rodinného prstenu, a zuří. Situaci zachrání Leoš. Marek udělá Veruně krevní testy a naordinuje jí krabičkovou dietu. Na Verunu je toho už moc. (75 min)

Za Zuzankou přišel do hospody dost podivný chlápek. Zuzanka ho poslala pryč, ale kluci se s ním setkali ve dveřích. Zuzanka zalhala, že ho nezná. Mile pak pošle večer Mike za Klárou a svede Buráka. Když se v hospodě objeví Andula, servírka a kamarádka kluků, Zuzanka se jí zbaví. Kluci ale neví, že je Zuzanka poměrně velký dealer a také konzument drog. Veruna připraví Markovi velkou snídani a sama se na ní těší. Ale Marek se projevil jako doktor a posílá Verunu na odběry krve. V Cukrárně to Veruna líčí Kláře a do toho přichází Kubíková a objednává svatební dort. Neopomene si říct o slevu, když budou ta rodina a komentuje Klářiny divné vztahy s rodinou. Od Rapida se Klára pak dozví, že je označována jako zlodějka rodinného prstenu. Došlápne si na Renátu, ale ta se jí vysměje. Klára je rozčílená a to víc jí rozzuří Leoš, který si přijde pro Didi jako by nic. Klára si myslí, že Leoš o všem ví. Ten se pokusí Renátu přesvědčit, aby vše uvedla na pravou míru. Marně. Nakonec Leoš vše vezme na sebe, aby očistil Kláru a napravil vztah nejen ke Kláře ale i k Didi. Úspěšně. Veruna připravila silné alkoholické krémy a hodlá je Markovi podstrčit, aby se uvolnil. A Marek se do toho opravdu pustil s vervou. Jenže ho odvolávají do nemocnice. Odtud ho přiveze sestřička a taktně oznámí, že je pan doktor unaven. Alkohol opravdu zafungoval. Ráno má Marek nejen kocovinu, ale ještě Veruně předčítá její špatné krevní testy. Zařídí jí karbičkovou dietu, protože chce, aby Veruna byla zdravá. Na Verunu je toho už moc.

Další díl: 20. listopad, 09:15
Ohnivý kuře (35)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «