Menu

Ohnivý kuře (38)

09:10 - 10:20, pátek (23. listopad)

Prima

Herci: K. Leichtová, J. Dolanský, M. Suchánek, S. Babčáková, J. Polášek, L. Rybová, B. Seidlová, P. Štěpánek, J. Prachař, P. Batěk, L. Krobotová, L. Polišenská, D. Gránský

Konec sněhové královny. Seriál ČR (2016). Mike s Burákem se kvůli Zuzance málem dostanou do velkého maléru. Naštěstí stihnou vše včas vyřešit a Macátko opět neuspěje. Béda ukradne tržbu. Sice není odhalen, ale peníze stejně nezíská. Trébl chce obnovit jednání s nadnárodní společností kvůli investicím do hotelu. Renáta kupodivu souhlasí. (70 min)

Zuzanka se klukům vymluví, že potřebuje volno. Burák to neřeší, ale Mikeovi se to nelíbí. Do toho se objeví Macátko a ptá se, kde je Zuzanka. Má na ní divné narážky a že na ní počká v Gandu.. Mikeovi je to divné a dojde si za Macátkem pro vysvětlení. Ale nedočká se ho. Večer se kvůli Zuzance pohádá s Burákem. Když se v noci Zuzanka vrátí, omotá si Buráka kolem prstu. Mike jí ale varuje, že o žádný problém nestojí. Když Burák přistihne Zuzanku, že dealuje drogy, nekompromisně a velmi rychle jí vyhodí. Je z toho sice špatný, ale když se opět objeví Macátko a řekni jim, co je Zuzanka zač, uvědomí si, do jakého průšvihu je mohla dostat. V Hospodě U Slepiček je po úspěšné akci. Manka chce tržbu odnést do banky, ale Jarda jí zarazí, ať peníze nechá doma, že mají přijet dodavatelé. Béda mlsně na balík peněz kouká. V noci pak peníze ukradne a udělá nepořádek, aby to vypadalo na loupež. Ale překvapí ho Mašlíková, tak jí praští a pak sám sebe zraní. Hraje hru, že byli oba přepadeni. Při vyšetřování dokonce označí Ferdu jako možného pachatele. Při výslechu se naštěstí ukáže, že má Ferda alibi. Vyhráno ale bohužel nemá Béda. Jen kouká, jak Jarda vyhazuje pytel s odpadky – ale bohužel i s ukradenými penězi. Trébl Renátě oznamuje, že když měli smůlu s Kubíkovimi, mohl by obnovit jednání s tou nadnárodní společností. Renáta chce po Juniorovi, aby zkontaktoval Sabinu a zjistil, zda nehrozí Kubíkových návrat. Když zjistí, že ne, tak k velkému překvapení všech Renáta souhlasí, aby se hotel spojil s velkým hotelovým řetězcem.

Další díl: 26. listopad, 09:05
Ohnivý kuře (39)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «