Menu

Ohnivý kuře (39)

09:05 - 10:15, pondělí (26. listopad)

Prima

Ohnivý kuře (39)
Více obrázků

Herci: K. Leichtová, J. Dolanský, M. Suchánek, S. Babčáková, J. Polášek, L. Rybová, B. Seidlová, P. Štěpánek, J. Prachař, P. Batěk, L. Krobotová, L. Polišenská, D. Gránský

Nabídka, která se neodmítá. Seriál ČR (2016). Mike se potkává s bratrem Martinem a setkání to není idylické. V hotelu se koná akce se zástupci holdingu. Robert získá o holdingu cenné informace a vydírá Renátu, aby do byznysu šla s ním a jeho bohatým komplicem. Veruna má špatné svědomí a se sestrou z nemocnice navštíví Marka. Ten je opilý a vrhá se na sestru. Veruna ráda vyklidí pole. (70 min)

Mikea překvapí jeho matka v Cukrárně. Mike pochopí, že otci zalhala o tom, kde je. Přijela Mikea varovat, že jejich rodinná firma se uchází o nějakou zakázku v Janových lázních. Je potřeba, aby Mike ohlásil, že se vrací z Austrálie. Mike s tím souhlasí. Když má matka odjet, udělá se jí zle. Doktor Zezula jí doporučí úplný klid. Odjezd nepřichází v úvahu. Matka si proto vymyslí kamarádku v Jánkách a domluví se s bratrem Mikea Martinem, že jí vyzvedne. Burák potká Martina a ten chce přijít k němu do hospody na kafe. Burák Mikea zapře. Mike ale nevydrží lhaní matky a Buráka a přestane se schovávat. Setkání s bratrem není idylické, ale Martin slíbí, že otci nic neřekne. Sám se pak pustí do Mikea a dá mu jasně najevo, že rodinná firma je jeho a že o Mikea ve firmě nestojí. V hotelu se bude konat společenské setkání i se zástupci holdingu a Renáta se dozvídá, že na něj nejsou zváni. Leoš se jí snaží uklidnit, že holding má v Jánkách i jiné aktivity. Renáta pověří Soňu, aby nenápadně zjistila, o co jde. Ale té se to nepodaří. Zato Jarka informace vyslechne a nevědomky je řekne Robertovi, kterého to velmi zajímá. Uvědomuje si, že má velmi cenné informace a volá svému movitému komplicovi. Chtějí přemluvit Renátu, aby do byznysu šla s nimi. Ale ta se Robertovi vysměje. Robert jí tedy začne vydírat, že řekne Tréblovi pravdu o tom, jak si hotel doopravdy stojí. Veruna má špatné svědomí z rozchodu s Markem. Ten s nikým nekomunikuje a ani nechodí do práce. Veruna požádá Kláru, aby společně za ním zašly. Uvidí ho před domem v zuboženém stavu. Marek takto dojde k Liovi a požaduje kočičí žrádlo pro Verunku. Liu nechápe, má ho za blázna a varuje Verunu, že se Marek asi opravdu zbláznil, protože jí k večeři kupoval kočičí žrádlo. Veruna mu vysvětlí, že spolu už nějakou dobu nejsou. To samé pak vysvětluje i sestřičce z nemocnice, která má o Marka strach. Společně k němu vyrazí. Marek je opilý a vrhá se na sestřičku. Veruna vyklidí pole a je ráda, že to dobře dopadlo.

Další díl: 27. listopad, 09:05
Ohnivý kuře (40)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «