Menu

Ohnivý kuře (40)

09:05 - 10:20, úterý (27. listopad)

Prima

Ohnivý kuře (40)
Více obrázků

Herci: K. Leichtová, J. Dolanský, M. Suchánek, S. Babčáková, J. Polášek, L. Rybová, B. Seidlová, P. Štěpánek, J. Prachař, P. Batěk, L. Krobotová, L. Polišenská, D. Gránský

Prázdninová nálada. Seriál ČR (2016). Mike má stále špatnou náladu ze setkání s bratrem. Burák s Klárou a Šimonem se ho snaží rozveselit. Není to jednoduché, ale nakonec se jim to povede a Mike je šťastný. Renáta se snaží přesvědčit Trébla, aby si vybral jiného investora pro jeho obchody. Nakonec narychlo koupí pro Trébla, Leoše a Didi zájezd, aby mohla na jednání s holdingem sama. Tam chce oznámit, že hotel má jiného investora. Malvína dostane nápad, jak využít Jardovo špatné pivo. A nápad se ukáže jako dobrý. (75 min)

Mike má stále špatnou náladu ze setkání s bratrem. Burák se ho snaží rozveselit, ale marně. Mike se chová až nepřátelsky. I Klára se pozastavuje nad jeho chováním. Mike jí navrhuje, aby s Didi odjeli někam na prázdniny, ale Klára se nemůže uvolnit z práce a Mike uraženě odejde. V hospodě se pohádá s Burákem a urazí i Šimona. Za ním pak zajde s omluvou a vysvětlí mu, z čeho pramení jeho špatná nálada. Omluví se i Burákovi, ale ten je naštvanej. Burák, s Klárou a Šimonem se sejdou a řeší, jak pomoci Mikeovi. Připraví pro Mikea všechny certifikáty a doporučení, které Mike kdy získal a nechají je zarámovat. Za Mikem přijíždí matka, aby mu vysvětlila Martinovo chování. Když s ní Mike přijde do hospody, je překvapený. Celá jedna zeď je plná jeho certifikáty, doporučeními, novinovými výstřižky a fotek. Mike je šťastný. Renáta chce přesvědčit Trébla, že Robert s jeho obchodním partnerem budou lepší investoři, než nadnárodní společnost. Ale Trébl to odmítá, má dokonce připravenou smlouvu. Renáta rychle sežene pro Trébla, Leoše a Didi zájezd k moři, aby se jich zbavila na jednání. Tréblovi se to sice nelíbí, ale podlehne Didi. Renáta ho ujistí, že se o schůzku s holdingem postará. Při jednání pak řekne, že mají zájemce, který je ochotný zaplatit daleko vyšší částku. Ale holding na její podmínky přistoupí. Mašlíková málem dostane ránu do hlavy, když v pivovaru krade chmel, který ji pomáhá na lupenku. Malvína proto dostane nápad, že zkusí udělat z Jardova piva elixír. Nápad se ukáže jako dobrý a její „živá voda“ má úspěch.

Další díl: 28. listopad, 09:05
Ohnivý kuře (41)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «