Menu

Ohnivý kuře (42)

09:10 - 10:20, čtvrtek (29. listopad)

Prima

Herci: K. Leichtová, J. Dolanský, M. Suchánek, S. Babčáková, J. Polášek, L. Rybová, B. Seidlová, P. Štěpánek, J. Prachař, P. Batěk, L. Krobotová, L. Polišenská, D. Gránský

Rodinné hodnoty. Seriál ČR (2016). Trébl si není jistý, že jednání s holdingem proběhlo v pořádku, ale chce dát rodině šanci, aby vše vysvětlila. Rodinné setkání má velmi překvapivý vývoj a ještě překvapivější konec. Jarda je nešťastný z exekuční pásky u svého pivovaru a odmítá komunikovat s Mankou. Novinka, kterou se dozví, je pro něj velmi překvapující. Veruna dostává kočku Verunku a k tomu ještě velmi zajímavou nabídku soutěže. (70 min)

Trébl si není jistý, že jednání s Holdingem proběhlo úplně v pořádku a ptá se Leoše. Ten nepříjemný dotaz směřuje k Renátě, ale odpověď ho vůbec nepotěší. Nutí Renátu, aby šla s pravdou ven. Jako vždy nepochodí. Renáta dokonce sehraje svou oblíbenou odchodovou scénku a na pomoc si bere Juniora, který vždy stojí na její straně. Řešení manželské krize dopadne úplně stejně jako kdykoliv před tím a Leoš má konečně odpověď pro Trébla. Ten se sice tváří, že nic neví, ale má svou teorii a chce dát rodině šanci, aby mu vše vysvětlila. Rodinné setkání má velmi překvapivý vývoj a ještě překvapivější konec. Jarda je nešťastný z exekuční pásky u svého pivovaru a odmítá komunikovat s Mankou. Malvína Manku konejší, protože Mašlíková je na ní zlá kvůli situaci okolo Bédy. I celá hospoda řeší, co se to vlastně stalo a Manka se kvůli tomu necítí vůbec dobře. Jarda dostane nabídku, která by situaci vyřešila, ale nechce o ní ani slyšet. Ani Mašlíková nehodlá Mance nijak pomoc. Manka chce jít za Lichvářem. Tomu nakonec Jarda zabrání a ještě se dozví novinku, která s ním málem sekne. Za Verunou do cukrárny přijde sestřička z ordinace doktora Marka a předává jí přepravku s kočkou Verunkou se slovy, že stejně patří jí a Markovi jen připomíná rozchodové trauma. Veruna si s kočkou neví rady a vypadá to, že se z ní stane kočičí bába. Objeví se ale jedna zákaznice od Lia a kočku by si ráda vzala k sobě. Nakonec se ukáže, že se jedná o organizátorku cukrářské soutěže konané v Janovkách a nabízí Veruně účast v soutěži. Veruna je z nabídky nadšená. Hrají: Jakub Prachař, Jan Dolanský, Kristýna Leichtová, Lucie Polišenská, Petr Štěpánek, Simona Babčáková, Josef Polášek, David Gránský, Barbora Seidlová, Pavel Batěk, Lenka Krobotová, Leoš Noha, Linda Rybová, Libuše Švormová, Norbert Lichý, Josef Carda, Zdeněk Dušek, Zdeněk Vencl, Ivy Hoangm, Viet Anh Doan a další.

Další díl: 30. listopad, 09:05
Ohnivý kuře (43)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «