Menu

Ohnivý kuře (43)

09:05 - 10:15, pátek (30. listopad)

Prima

Ohnivý kuře (43)
Více obrázků

Herci: K. Leichtová, J. Dolanský, M. Suchánek, S. Babčáková, J. Polášek, L. Rybová, B. Seidlová, P. Štěpánek, J. Prachař, P. Batěk, L. Krobotová, L. Polišenská, D. Gránský

Únos. Seriál ČR (2016). Mike s Burákem dostanou nabídku od firmy, která dala přednost jejich hospodě před hotelem. Renáta zuří. Je jasné, že Junior to takto nenechá. Veruna zjistí, že cukrářské soutěže se může zúčastnit jen dvoučlenný tým. A má problém. Jarda se rozhodne prodat pivovar, aby pomohl Mance zaplatit dluhy. Objeví se ale velmi zajímavé a neočekávané řešení. (70 min)

Renáta se prezentuje, že s hotelem je vše v pořádku a nutí Juniora, aby se s Robertem předvedli na důležité akci. Chce oslnit Trébla a ukázat, že Tom je ten pravý investor. Ale nastanou komplikace v kuchyni a Junior je musí řešit. Způsob se mu moc nelíbí, ale nemá jinou šanci. Ani Renáta není nadšená, ale Junior jí musí přesvědčit, že je to pro jejich dobro. Mike s Burákem dostanou nabídku od firmy, kterou ale odmítnou. Jenže firma trvá na svém rozhodnutí, že chtějí dát přednost jejich hospodě před hotelem a Renáta zuří. Je jasné, že Junior to takto nehodlá nechat. Veruna se připravuje na cukrářskou soutěž, ale zjistí, že jí Klára nemůže pomoct. Vypadá to, že se soutěže nebude moct zúčastnit, protože v pravidlech je, že musí být dvoučlenný tým. Veruna je v koncích, ale pevně rozhodnutá, že se soutěže musí zúčastnit za každou cenu, protože chce porazit Roberta. Jarda je dojatý z toho, že štamgasti udělají pro něj sbírku. Peníze se snaží sehnat celá rodina. Malvína chce na splacení dluhu věnovat zálohu na knihu. Mašlíková opět Mance zaškodí a dostane ji tím do deprese. Vše se ještě zhorší, když se objeví exekutor. Situace je velmi vážná a Jarda se rozhodne prodat pivovar. Objeví se ale velmi zajímavé a neočekávané řešení. Hrají: Jakub Prachař, Jan Dolanský, Kristýna Leichtová, Lucie Polišenská, Petr Štěpánek, Simona Babčáková, Josef Polášek, David Gránský, Barbora Seidlová, Pavel Batěk, Lenka Krobotová, Leoš Noha, Linda Rybová, Libuše Švormová, Norbert Lichý, Josef Carda, Zdeněk Dušek, Zdeněk Vencl, Ivy Hoangm, Viet Anh Doan a další.

Další díl: 3. prosinec, 09:10
Ohnivý kuře (44)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «