Menu

Ohnivý kuře (45)

09:15 - 10:25, úterý (4. prosinec)

Prima

Ohnivý kuře (45)
Více obrázků

Herci: K. Leichtová, J. Dolanský, M. Suchánek, S. Babčáková, J. Polášek, L. Rybová, B. Seidlová, P. Štěpánek, J. Prachař, P. Batěk, L. Krobotová, L. Polišenská, D. Gránský

Exit, Exil, Exodus. Seriál ČR (2016). Trébl svolává narychlo rodinný oběd a sděluje rodině šokující informace. Renáta se nevzdává. Veruna žije cukrářskou soutěží. Na hospodu kluků dolehl problém se šváby, který se bohužel po Jánkách rozkřikl. (70 min)

Renáta se chystá podepsat smlouvu s Tomem, ale Leošovi se to nelíbí. Jeho argumenty, ale u Renáty neobstojí. Rozhodne se proto zajít tajně za Tréblem. Ale rozhovor ho zaskočí. Když Renáta hledá Leoše, aby smlouvu podepsal, není Leoš k nalezení. Renáta neví, co se děje. Když ho objeví, zase mu pěkně vynadá. A Leoš jen mlčí a pije. Trébl požádá Kláru, aby se dočasně ujala funkce provozní, ale opět se odpovědi nedočká. Svolává narychlo rodinný oběd. Leoš je přiopilý a Renáta naštvaná. Ale ten pravý šok teprve přijde. Junior i Renáta doslova běsní. Tuto situaci řešit neumí a ani nechtějí. Renáta dokonce hledá azyl u Moniky. Tam se zjistí velmi zajímavou informaci. A má plán. Veruna žije cukrářskou soutěží. Klára pro ni sice nemá dobrou zprávu. Ale snaží se najít řešení. Na hospodu kluků dolehl problém se šváby, který se bohužel po Jánkách rozkřikl. Kluci se rozhodnou požádat o pomoc Šimona. Jeho nápad vypadá dobře. Ale objeví se paní z hygieny. A kluci mají ještě větší problém. A aby toho nebylo málo, objeví se Macátko.

Další díl: 5. prosinec, 08:50
Ohnivý kuře (46)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «