Menu

Ohnivý kuře (51)

09:10 - 10:20, středa (12. prosinec)

Prima

Ohnivý kuře (51)
Více obrázků

Herci: K. Leichtová, J. Dolanský, M. Suchánek, S. Babčáková, J. Polášek, L. Rybová, B. Seidlová, P. Štěpánek, J. Prachař, P. Batěk, L. Krobotová, L. Polišenská, D. Gránský

Kohoutí zápasy. Seriál ČR (2016). Mezi Klárou a Didi to stále nefunguje. Klára se rozhodne seznámit Daniela a Mika. Trenér Aleš chce cvičit s Jardou a Malvínou. Malvína je pro, ale Jarda to rezolutně odmítá. Má o Malvínu strach. Tom se odmítá vzdát možnosti, že by nezískal podíl v Grandu. Domlouvá se s Renátou na novém plánu. (70 min)

Mezi Klárou a Didi to stále nefunguje. Didi se dokonce rozhodne, že se odstěhuje k dědovi do hotelu. Klára je proti, ale Daniel ji přesvědčí. Veruna radí Kláře, aby Mikea a Daniela seznámila. Klára se situaci sice směje, ale slíbí Veruně, že to Mikeovi nabídne. Ten s tím nemá problém. Setkání Daniela a Mikea proběhlo v pohodě. Klára se uklidnila. Ale pak se večer zvrhne. Malé uklidnění nastane na rodinném obědě, kde se opět Mike a Daniel potkají. Mike si je Klárou jistý a podle toho se i chová. Trenér Aleš chce, aby s ním Jarda s Malvínou cvičili. Malvína se ráda přidá, ale Jarda to rezolutně odmítá. Nechce ale nechat Malvínu s Alešem samotné, tak jde raději taky. Ale pak nutí Malvínu, aby se Aleše zbavila. Aleš se ale nedá. Přivede si své žáky na skvělé Malvínino jídlo a ti jsou nadšení. Jarda je zoufalý a i další ráno, když u nich doma opět objevuje Aleš, že by měli s Malvínou začít pracovat na společné knize. Jarda má o Malvínu strach, bojí se, že ji Aleš zatáhne do nějaké sekty. Malvína ho uklidní. Tom se odmítá vzdát možnosti, že by nezískal podíl v Grandu. Domlouvá se s Renátou na novém plánu. Ve vile Tréblových probíhá konkurz na ředitele fiktivní firmy, která by měla získat podíl v Grandu. Ale Renáta nikoho nevybere. Tom jí tedy do hotelu posílá Annu. Z ošklivé staré báby se po malé úpravě stane dokonalá dáma. Renáta si sice myslí, že Anna na Trébla stačit nebude, ale Anna si je jistá. Zmákne každého chlapa.

Další díl: 13. prosinec, 09:15
Ohnivý kuře (52)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «