Menu

Ohnivý kuře (52)

09:15 - 10:25, čtvrtek (13. prosinec)

Prima

Ohnivý kuře (52)
Více obrázků

Herci: K. Leichtová, J. Dolanský, M. Suchánek, S. Babčáková, J. Polášek, L. Rybová, B. Seidlová, P. Štěpánek, J. Prachař, P. Batěk, L. Krobotová, L. Polišenská, D. Gránský

Hříchy minulosti. Seriál ČR (2016). Trébl se dozví pravdu o minulosti Anny. Veruna dostane nabídku do televizní soutěže. Horko těžko shání někoho druhého do dvojice. Daniel vyčítá Kláře, jak vychovává Didi, a rozhodne se jednat na vlastní pěst. O pomoc poprosí dokonce Mika. (70 min)

Trébl přišel při snídani pozdravit Annu a ta ho zve ke stolu. Trébl pozvání rád přijme. Renáta je pozoruje a baví se. Anna ho žádá o radu ohledně investic a Trébl jí bere na procházku po Janovkách. Potkají Kláru, která Trébla žádá o uvolnění z hotelu. Anna jí v tom nenápadně pomůže. Trébl zve Annu na partičku mariáše ke Slepičkum, ale ona odmítá. Zezula varuje Trébla, že v Anně poznal ženu nevalné pověsti. Trébl mu ale nevěří. Malé podezření ale má, když vidí, jak se Anna baví s Tomem. Když pak na ní uděří, Anna se ke své minulosti přizná. Trébl Anně podléhá. Veruna dostane nabídku do televizní soutěže. Ale musí si najít spolusoutěžícího. Teta Danča bohužel nemůže, Jarka nechce do televize a Veruna je zoufalá. Jde za Burákem si postěžovat. Dají si drink a opilý Burák Veruně účast v soutěži přislíbí. A hned odešlou přihlášku. Burák to chce sice pak Veruně zrušit, ale ani lest mu nepomůže. Daniel vytýká Kláře, že Didi nesportuje a nemá žádný koníček. A má hned řešení. Bere Kláru a Didi na koňskou farmu. Klára je sice k jízdě na koni skeptická, ale Didi to baví. A i Kláře se výlet líbil. Daniel se rozhodne, že Didi koupí koně a jde za Mikem, aby mu pomohl přesvědčit Kláru, protože nechce, aby to nevypadalo, že si chce Didi koupit. Mike si je Klárou jistý a rád mu pomůže. Hrají: Jakub Prachař, Jan Dolanský, Kristýna Leichtová, Lucie Polišenská, Petr Štěpánek, Simona Babčáková, Josef Polášek, David Gránský, Barbora Seidlová, Pavel Batěk, Lenka Krobotová, Leoš Noha, Linda Rybová, Libuše Švormová, Norbert Lichý, Josef Carda, Zdeněk Dušek, Zdeněk Vencl, Ivy Hoangm, Viet Anh Doan a další.

Další díl: 14. prosinec, 09:15
Ohnivý kuře (53)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «