Menu

Ohnivý kuře (53)

09:15 - 10:25, pátek (14. prosinec)

Prima

Ohnivý kuře (53)
Více obrázků

Herci: K. Leichtová, J. Dolanský, M. Suchánek, S. Babčáková, J. Polášek, L. Rybová, B. Seidlová, P. Štěpánek, J. Prachař, P. Batěk, L. Krobotová, L. Polišenská, D. Gránský

Nové perspektivy. Seriál ČR (2016). Ke klukům do hospody přijede foodkritička. Macátko zaboduje se svým překvapením. Daniel chce, aby s ním Klára a Didi jely do Kanady. Robert má obavy, že ho Renáta s Tomem chtějí vyšachovat ze hry. Má svůj plán. (70 min)

Ke klukům do hospody má přijet foodkritička Kustodová. Macátko se přizná, že je to jeho modla a že o ní ví úplně všechno. Ve zmatku prohodí sůl s cukrem a kluci jen tak tak vykryjí hrozící průšvih. Macátko jim na usmířenou přinese láhev vína. Ale malinko jí tajně upravil a kluci usnou jak miminka. Macátko má svůj plán. Když kritička dojí připravené jídlo, oznámí, že to bylo sice dobré, ale že čekala víc. A v tu chvíli se Macátko vytasí se svým překvapením. Klára zatajila Mikeovi vyjížďku na koni s Danielem a další pozvání do Daniela odmítá s tím, že má program s Mikem. Daniel chce, aby s ním Klára a Didi jely do Kanady, aby jim ukázal, kde bydlí. Didi se zlobí, že s tím Klára nesouhlasí. Daniel se dál snaží Kláru přesvědčit, aby Didi pustila. Renáta se sejde s Tomem a Robertem, aby si promluvili o jejich plánu. Trébl evidentně na Annu zabral. Robert má obavy, že ho Renáta s Tomem chtějí vyšachovat ze hry. Renáta chce po Leošovi, aby si promluvil s Tréblem a ten vrátil Renátu do funkce. Ale Trébl povýší Leoše a Renátu nechá na recepci. Renáta zuří. Robert se rozhodne, že se z plánu vyšachovat nenechá a lichotí Renátě, které to dělá dobře. Robert dosáhne svého.

Další díl: 17. prosinec, 09:05
Ohnivý kuře (54)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «