Menu

Ohnivý kuře (55)

09:15 - 10:25, úterý (18. prosinec)

Prima

Ohnivý kuře (55)
Více obrázků

Herci: K. Leichtová, J. Dolanský, M. Suchánek, S. Babčáková, J. Polášek, L. Rybová, B. Seidlová, P. Štěpánek, J. Prachař, P. Batěk, L. Krobotová, L. Polišenská, D. Gránský

Sex, láska a krutosti. Seriál ČR (2016). Klára se těší na Didi, ale po rozhovoru s ní je smutná. Veruna nedodrží strategii, na které se domluvili s Burákem. Renáta líčí Monice, jaké má starosti se zamilovaným Robertem. Při té příležitosti zjišťuje, že zamilovaný není jen Robert. (70 min)

Klára chystá oslavu k návratu Didi z Kanady. Připraví velkolepou party. Ale volá Didi, že si pobyt o pár dnů prodlouží. Klára je rozhozená a Mike se jí snaží uklidnit, ale moc se mu to nedaří. Klára je smutná. Veruna řeší natáčení cukrářské soutěže. Chce od Buráka vědět, co si vezmou na sebe. Burák naštvaně odpoví, že přece jedou prohrát, tak je jedno, co budou mít na sobě. Veruna to ale řeší dál a navštíví kadeřníka. Do cukrárny vpochoduje Denisa a dává Veruně dispozice na natáčení a přivezla jim DVD s jejich medailónkem. Jsou prý úžasní. Pochválí Veruně účes a doporučí jí, co si má vzít na sebe. Veruna se rozhodne, že prostě bude úžasná. Na soutěži Veruna zjistí, že jako protihráče má svou namachrovanou spolužačku Dášu. Burák nechápe, co Veruna dělá a proč je tak urputná. Kolo vyhrají. Burák je naštvaný. Renáta líčí Monice, jaké má starosti se zamilovaným Robertem. Ale zjišťuje, že i ona je zamilovaná. Chce se domluvit s Robertem na večer. Ale ten se překvapivě vymluví, že jde se Soňou do kina. Renáta si ale umí poradit. Jenže Soňa začne být podezíravá. Žaluje Leošovi.

Další díl: 19. prosinec, 09:15
Ohnivý kuře (56)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «