Menu

Ohnivý kuře (62)

09:15 - 10:25, pondělí (7. leden)

Prima Love

Ohnivý kuře (62)
Více obrázků

Herci: K. Leichtová, J. Dolanský, S. Babčáková, J. Polášek, L. Rybová, L. Švormová, Z. Vencl, B. Seidlová, P. Štěpánek, J. Carda, L. Noha, J. Prachař, N. Lichý, Z. Dušek, P. Batěk, L. Krobotová, L. Polišenská, D. Gránský, Ivy Hoangm, Viet Anh Doan

Malá vítězství. Seriál ČR (2016). V hospodě panuje mezi kluky chlad. Macátko si změny v jejich chování všimne. Veruna si jako dalšího protihráče vylosuje osobní soupeřku Dášu. Burák ji v soutěži povzbudí. Klára připraví pro Mika romantický večer. Jenže vše dopadne úplně jinak. Anna hraje dál svou hru a z Trébla se stane hrdina, který Anně zachrání investici. (70 min)

Mike bydlí u Kláry a všichni si to užívají. V hospodě ale panuje mezi kluky chlad. Macátko si změny v jejich chování všimne. Veruna si jako dalšího protihráče vylosuje osobní soupeřku Dášu. S Burákem jsou spokojeni, protože jí chtějí vyřadit ze soutěže a konečně skončit. Burák se domluví s Denisou, že budou soutěžit jen holky, protože chce dát Veruně šanci si vychutnat Dášu. Dáša ale Verunu rozhodí narážkami na její postavu a Burák se zachová jako správný parťák. A dokonce jí pozve na večeři. Jenže Veruna to přepískne s oblečením a nedostává se jí dechu. Málem to dopadne špatně. Daniel chce přijít večer za Didi. Klára mu oznamuje, že u ní bydlí Mike a že mu to musí říct. Mike je s tím v pohodě. Společný večer ale má nádech rivality. Klára vše uklidňuje. Podpoří i plán, že Didi chce spát u Daniela a chce si udělat s Mikem romantický večer. Jenže vše dopadne úplně jinak. Anna si užívá náklonosti Trébla. Oznamuje mu, že se chystá podepsat tu smlouvu a pak už budou jen spolu. Trébl jí ještě uklidňuje, že ta firma je seriózní a nemusí se ničeho bát. I smlouvy jsou podle Trébla v úplném pořádku. Ale Renáta schválně smlouvy vymění a Trébl si všimne, že ve smlouvě jsou kličky. Chce Annu od podpisu odradit a vtrhne do nahrané situace a jako velký hrdina Annu zachrání od finančního krachu. Hrají: Jakub Prachař, Jan Dolanský, Kristýna Leichtová, Lucie Polišenská, Petr Štěpánek, Simona Babčáková, Josef Polášek, David Gránský, Barbora Seidlová, Pavel Batěk, Lenka Krobotová, Leoš Noha, Linda Rybová, Libuše Švormová, Norbert Lichý, Josef Carda, Zdeněk Dušek, Zdeněk Vencl, Ivy Hoangm, Viet Anh Doan a další.

Další díl: 8. leden, 09:15
Ohnivý kuře (63)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «