Menu

Ohnivý kuře (64)

09:15 - 10:25, středa (9. leden)

Prima Love

Ohnivý kuře (64)
Více obrázků

Herci: K. Leichtová, J. Dolanský, S. Babčáková, J. Polášek, L. Rybová, L. Švormová, Z. Vencl, B. Seidlová, P. Štěpánek, J. Carda, L. Noha, J. Prachař, N. Lichý, Z. Dušek, P. Batěk, L. Krobotová, L. Polišenská, D. Gránský, Ivy Hoangm, Viet Anh Doan

Mike v ohrožení. Seriál ČR (2016). Mike dál řeší svou akci v Mikulově, ale Macátko přijde na velký Mikův problém. A aby toho nebylo na Mika málo, pohádá se s Klárou. Anna dosáhne svého a Trébl konečně Anně podlehne a nabízí jí investici do hotelu. Jenže Junior má svůj plán. (70 min)

Mike se vrací z Mikulova, ale Klára na něj nemá čas. Mike se tváří, že je vše v pohodě. V hospodě Mike Burákovi a Macátkovi vypráví, jak se vyvíjí jeho projekt a že to bude mít úspěch. Burák je v klidu, o Mikeovi nepochyboval a Macátko by chtěl být u toho. Proto se rád nabídne, že do Mikulova pojede on, aby si Mike mohl užít večer s Klárou. Ale večer nedopadne úplně v pohodě. Macátko v noci vzbudí Buráka, protože se v Mikulově dozvěděl, že to Mike celé nezvládl a že má pěkný problém. Burák tomu nemůže uvěřit. Opět se ukáže, že za vším stojí Dave. Kluci mají najít řešení, aby nepadla vina na Mikea. A řešení opravdu najdou. Mike si potupu Dave vychutná. Jenže když jde pak za Klárou, zjistí, že je u Daniela. A hádka propukne. Tom tlačí na Annu, že konečně musí donutit Trébla, aby jí navrhl investici do Grandu. Anna neví jak dál. Skoro to vypadá, že se plán hroutí. Ale Trébl se zachová tak, jak všichni chtějí. Ani Klára Annu nepodezírá a Tréblovi vše schvaluje. Jen Junior z toho není nadšený. A ani Anna se neraduje, ale bojí se Toma. Junior se rozhodne říct Tréblovi o Anně pravdu. Trébl mu nejdříve nevěří, ale protože mu Junior nechal adresu podniku, kde Anna pracuje, zjistí, že opravdu naletěl. Na společném rodinném obědě, kam dorazí i Anna, všem oznámí, že přišel na to, že ho chtěli podvést. Všichni jsou v šoku.

Další díl: 10. leden, 09:10
Ohnivý kuře (65)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «