Menu

Ohnivý kuře (70)

09:10 - 10:25, úterý (15. leden)

Prima Love

Ohnivý kuře (70)
Více obrázků

Herci: J. Zadražil, K. Leichtová, J. Dolanský, M. Suchánek, S. Babčáková, J. Polášek, B. Holiček, J. Prachař, N. Lichý, K. Podzimková, L. Polišenská, R. Mrázik, D. Gránský

Zakázaná území. Seriál ČR (2016). Denisa přijde s nápadem, že by se před kamerami mohli Burák s Verunou zasnoubit. Burák je razantně proti. Martin si přivedl Daniela k Mikovi do hospody, aby si domluvili spolupráci. Mike dá Danielovi jasně najevo, že v jeho hospodě není vítán. Soňa se snaží nepodlehnout iluzi, že by o ni Leoš stál, protože si musí přiznat, že se zamilovala. Renáta věří, že má zase všechno pod kontrolou, a horlivě organizuje kulturní akci. (75 min)

Burák s Mikem a Macátkem řeší, že se opět musí setkat s Denisou, která se mu určitě bude chtít pomstít za to, jak ji odmítl. A má pravdu. Verunu situace rozhodí a pečení kazí. Burák ji podrží a polibkem jí vrátí do boje. Denisa ale vrací úder a vypadá to, že Burák s Verunou dnes prohrají. Denisa přijde s nápadem, že by se před kamerami mohli zasnoubit. Když to oznamuje Burákovi, ten je razantně proti. Veruna se k němu sice přidává, ale málem se rozbrečí. Burák pochopil, že Verunu urazil. Je rozhodnutý se jí omluvit. Martin si přivedl Daniela k Mikeovi do hospody, aby si domluvili spolupráci. Mike dá Danielovi jasně najevo, že v jeho hospodě není vítán. Martin nic nechápe. Daniel pak Mikeovo chování říká Kláře, ale omlouvá ho, že určitě má starosti o zdraví otce. Dokonce navrhuje Didi, že s úkolem do školy jí určitě pomůže strejda Mike. Ta představa se mu líbí. Mike sice pochopí provokaci, ale Didi rád pomůže. Soňa se snaží nepodlehnout iluzi, že by o ní Leoš stál, protože je Renáta zpátky. Ale Leoš chová trochu jinak. A Soňa si musí přiznat, že se zamilovala. Renáta se chlubí Monice, že jejich strategie návratu funguje. Všechno je naprosto v pořádku. Monika se s Renátou domlouvá na velkolepé akci v Grandu, protože pozvala jako manželka starosty známého umělce Zorana. Renáta věří, že má zase všechno pod kontrolou a horlivě organizuje kulturní akci. Ta má sice velký úspěch, ale Junior úmyslně Renátiny záměry zmaří. Renáta pochopí, že Junior už nikdy nebude dělat to, co chce ona.

Další díl: 16. leden, 08:50
Ohnivý kuře (71)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «