Menu

Ohnivý kuře (74)

09:45 - 11:05, sobota (19. leden)

Prima Love

Ohnivý kuře (74)
Více obrázků

Herci: J. Zadražil, K. Leichtová, J. Dolanský, M. Suchánek, D. Batulková, S. Babčáková, J. Polášek, L. Rybová, L. Švormová, B. Seidlová, P. Štěpánek, D. Prachař, J. Prachař, R. Novák, L. Krobotová, L. Polišenská, D. Gránský, K. Lipowská

Smutná nevěsta. Seriál ČR (2016). Mike je přesvědčený, že se s Klárou k sobě vrátí. Ale Klářino svatební oznámení vše změní. Charitativní akce v hotelu nedopadla dobře. Junior se zlobí, že hotel prodělal. Ale Trébl Renátu chválí. Mašlíková se dozvídá, že její dodávka s živou vodou do obchodního řetězce nevyšla. (80 min)

Mike je přesvědčený, že se s Klárou k sobě vrátí. Je si jistý, že ho Klára stále miluje. Neohrozí ho ani Daniel s novým autem. Protože on má eso v rukávu. Ukáže Kláře domek, který chce pro ně koupit. Klára je v šoku. Svěřuje se Veruně, v jaké se ocitla situaci. A co chce udělat. Když za ní Mike přijde do Cukrárny, usmívá se na něj. Ale Mike jí ukáže její svatební oznámení, které mu přinesla jeho matka. Vznikne hádka a Mike odejde. Charitativní akce v hotelu nedopadla dobře: Renáta si stěžuje, že Leoš nebyl k nalezení, Leoš se rozčiluje, že to celé byla jen hra a Junior se zlobí, že hotel prodělal. Ale Trébl Renátu chválí a dává jí na starosti všechny charitativní akce v hotelu. Renáta září štěstím. Leoš nenápadně flirtuje se Soňou. Ale Renáta nutí Leoše jet se starostovými na golf. Leoš se před Renátou raději schová a Soňa Renátě neřekne, kde je. Renáta tedy odjíždí sama a Soňa má Leoše pro sebe. Mašlíková se dozvídá, že její dodávka s živou vodu do obchodního řetězce nevyšla. Obchodník ji odmítl a posílá jí zásilku zpět. Mašlíková je zoufalá a pokouší se sehnat peníze. Marně. Zkusí to i na Bédu, který jí pohrozí právníkem své ženy. Ale viděl těhotnou Manku.

Další díl: 20. leden, 09:55
Ohnivý kuře (75)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «