Menu

Ohnivý kuře (75)

09:55 - 11:15, neděle (20. leden)

Prima Love

Ohnivý kuře (75)
Více obrázků

Herci: K. Leichtová, J. Dolanský, M. Suchánek, D. Batulková, S. Babčáková, J. Polášek, B. Seidlová, B. Holiček, J. Prachař, N. Lichý, L. Polišenská, D. Gránský, K. Lipowská

Bratrská láska. Seriál ČR (2016). Mikovi je jasné, že otec nic neví o podnikatelských praktikách Martina a že si s ním musí promluvit. Martin se tváří, že vše napraví. Macátko je nadšený z příprav na akci německých turistů, a i Veruna s Burákem se přípravami dobře baví. Renáta si užívá svůj společenský život, ale ani Leoš, ani Junior její nadšení nesdílejí. (80 min)

Mike je rozladěný z Kláry, a dokonce odmítne Burákovi pomoct zařídit německý zájezd k nim do hospody. Nechce už spolupracovat s Klárou. Je vzteklý a chce zmizet hodně daleko. Buráka zachrání Veruna, která souhlasí, že Burákovi a Macátkovi pomůže. Klára odmítla, nechce se vidět s Mikem. Ke klukům do hospody přijede otec Mikea, kterého pustili z nemocnice, aby mu rozmluvil odjezd z Jánek a opuštění hospody. Mike se nehádá a ani se nezmiňuje o podnikatelských praktikách Martina. Mikeovi je jasné, že otec nic neví a že si musí s Martinem promluvit, aby Martin vše ve svém podnikání napravil. Martin se tváří, že to vše udělá. Macátko je nadšený z příprav na akci německých turistů, a i Veruna s Burákem se přípravami dobře baví. Když autobus dorazí, Macátko překvapeně zjišťuje, že se jedná o poněkud straší turisty, než čekali. Veruna se Šimonem se tedy přizpůsobí a hru hrají dál. Ale do hospody mezi tím dorazí autobus domluvených turistů. Hospoda je plná k prasknutí a všichni jsou nadmíru spokojeni. Renáta si užívá svůj společenský život, ale ani Leoš ani Junior její nadšení nesdílejí. Renáta se vzteká a Juniorovi nakáže, že jí bude dělat doprovod. Junior kupodivu souhlasí. Ale po návratu Renátě a Leošovi oznamuje, že se stěhuje pryč. A že je to právě kvůli Renátě. Jenže Renáta to tak nehodlá nechat. Junior přece musí poslouchat.

Další díl: 21. leden, 09:45
Ohnivý kuře (76)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «